PawelKaminski
7OBRONCY Z TOBRUKU3. Liga · 1WBA
- 2022–2025
- 45 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 55pktw 8 meczach
- 6,9pktna mecz
- 5,0zbna mecz
- 2,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 253 min | 31:34 |
| Punkty | 55 | 6,9 |
| Zbiórki | 40 | 5,0 |
| — w ataku | 14 | 1,8 |
| — w obronie | 26 | 3,3 |
| Asysty | 20 | 2,5 |
| Przechwyty | 10 | 1,3 |
| Bloki | 3 | 0,4 |
| Straty | 19 | 2,4 |
| Przewinienia | 12 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 48 | 6,0 |
- 29,8%FG25 z 84 z gry
- 8,0%3P2 z 25 za trzy
- 60,0%FT3 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 25 | 84 | 29,8% |
| Rzuty za dwa | 23 | 59 | 39,0% |
| Rzuty za trzy | 2 | 25 | 8,0% |
| Rzuty wolne | 3 | 5 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (1WBA) w barwach OBRONCY Z TOBRUKU. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 gru 2022 | P43 : 45 | 37:31 | 5 | 7 | 2 | |
| 20 lis 2022 | P58 : 59 | 33:34 | 8 | 6 | 7 | |
| 13 lis 2022 | P36 : 105 | 26:07 | 10 | 5 | 3 | |
| 6 lis 2022 | P29 : 96 | 28:18 | 7 | 4 | 1 | |
| 23 paź 2022 | P31 : 64 | 33:46 | 7 | 7 | 2 | |
| 22 paź 2022 | P30 : 71 | 32:31 | 3 | 1 | 1 | |
| 16 paź 2022 | P43 : 69 | 28:30 | 6 | 6 | 1 | |
| 1 paź 2022 | P44 : 82 | 32:13 | 9 | 4 | 3 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2025 · 45 meczów · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 1 | 3:36 | 0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 8 | 31:36 | 42 | 5,3 | 5,3 | 1,5 | 1,3 | 0,8 | 33,3% | 22,2% | 100,0% |
| 5WBA2. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 7 | 25:16 | 42 | 6,0 | 4,3 | 1,3 | 1,4 | 1,0 | 39,6% | 0,0% | — |
| 4WBA2. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 7 | 25:11 | 31 | 4,4 | 2,6 | 1,1 | 1,0 | 0,1 | 31,7% | 33,3% | 30,0% |
| 3WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 12 | 34:56 | 86 | 7,2 | 4,5 | 1,5 | 0,5 | 1,1 | 36,1% | 10,0% | 53,8% |
| 3WBABaraże | OBRONCY Z TOBRUKU | 1 | 36:15 | 12 | 12,0 | 4,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 54,5% | 0,0% | 0,0% |
| 1WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 8 | 31:34 | 55 | 6,9 | 5,0 | 2,5 | 1,3 | 0,4 | 29,8% | 8,0% | 60,0% |
| UNBA 502. Liga | BANKSTERS | 1 | 15:10 | 4 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 50,0% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






