PawełKosiarz
69PIASECZUSETS1. Liga · UNBA 50
- 2021–2026
- 33 mecze w karierze
- 9 sezonów
- 1 drużyna
- 14pktw 5 meczach
- 2,8pktna mecz
- 2,0zbna mecz
- 0,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 58 min | 11:38 |
| Punkty | 14 | 2,8 |
| Zbiórki | 10 | 2,0 |
| — w ataku | 2 | 0,4 |
| — w obronie | 8 | 1,6 |
| Asysty | 3 | 0,6 |
| Przechwyty | 2 | 0,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 3 | 0,6 |
| Przewinienia | 5 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 0 | 0,0 |
| Ocena (EFF) | 20 | 4,0 |
- 50,0%FG6 z 12 z gry
- 50,0%3P2 z 4 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 6 | 12 | 50,0% |
| Rzuty za dwa | 4 | 8 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 2 | 4 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 cze 2022 | brak wyniku | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 maj 2022 | Z91 : 59 | 8:39 | 3 | 1 | 1 | |
| 24 kwi 2022 | Z77 : 56 | 14:25 | 0 | 1 | 0 | |
| 27 mar 2022 | Z79 : 68 | 15:49 | 4 | 4 | 0 | |
| 6 mar 2022 | Z93 : 46 | 19:15 | 7 | 4 | 2 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 33 mecze · 9 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 1 | 13:46 | 0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 1 | 17:16 | 3 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 33,3% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 1 | 13:46 | 0 | 0,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 5 | 14:58 | 9 | 1,8 | 1,8 | 0,4 | 0,2 | 0,2 | 40,0% | 25,0% | — |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 3 | 15:39 | 10 | 3,3 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,3 | 57,1% | 66,7% | — |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 5 | 13:34 | 10 | 2,0 | 1,8 | 0,6 | 0,4 | 0,2 | 26,3% | 0,0% | — |
| 1WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 8 | 16:26 | 20 | 2,5 | 2,3 | 1,1 | 0,5 | 0,3 | 31,8% | 25,0% | 75,0% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 5 | 11:38 | 14 | 2,8 | 2,0 | 0,6 | 0,4 | 0,0 | 50,0% | 50,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | PIASECZUSETS | 4 | 17:23 | 17 | 4,3 | 2,8 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 35,0% | 20,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






