PawelKwiatkowski
12WARSAW GREEN GOOSE3. Liga · 7WBA
- 2020–2026
- 49 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 2 drużyny
- 22pktw 8 meczach
- 2,8pktna mecz
- 2,9zbna mecz
- 4,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 216 min | 27:00 |
| Punkty | 22 | 2,8 |
| Zbiórki | 23 | 2,9 |
| — w ataku | 6 | 0,8 |
| — w obronie | 17 | 2,1 |
| Asysty | 34 | 4,3 |
| Przechwyty | 13 | 1,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 24 | 3,0 |
| Przewinienia | 12 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 40 | 5,0 |
- 22,2%FG8 z 36 z gry
- 20,0%3P4 z 20 za trzy
- 100,0%FT2 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 8 | 36 | 22,2% |
| Rzuty za dwa | 4 | 16 | 25,0% |
| Rzuty za trzy | 4 | 20 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 2 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (7WBA) w barwach WARSAW GREEN GOOSE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 sty 2026 | P47 : 85 | 19:51 | 3 | 1 | 2 | |
| 14 gru 2025 | P49 : 56 | 19:40 | 2 | 0 | 3 | |
| 30 lis 2025 | Z60 : 48 | 29:52 | 2 | 4 | 4 | |
| 15 lis 2025 | P70 : 82 | 34:55 | 2 | 5 | 9 | |
| 12 paź 2025 | Z58 : 45 | 33:34 | 6 | 7 | 5 | |
| 5 paź 2025 | Z71 : 43 | 14:10 | 2 | 3 | 5 | |
| 20 wrz 2025 | P46 : 68 | 23:07 | 0 | 2 | 2 | |
| — | Z64 : 53 | 40:47 | 5 | 1 | 4 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 49 meczów · 10 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 30:58 | 5 | 5,0 | 5,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 66,7% | 50,0% | — |
| 8WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 6 | 30:19 | 56 | 9,3 | 3,2 | 2,7 | 1,0 | 0,2 | 46,0% | 33,3% | 33,3% |
| 7WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 27:00 | 22 | 2,8 | 2,9 | 4,3 | 1,6 | 0,0 | 22,2% | 20,0% | 100,0% |
| 6WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 22:52 | 30 | 4,3 | 3,3 | 2,7 | 0,9 | 0,1 | 30,6% | 27,6% | — |
| 5WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 2 | 38:44 | 8 | 4,0 | 3,5 | 5,5 | 2,0 | 0,0 | 18,8% | 10,0% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 5 | 25:37 | 19 | 3,8 | 2,8 | 4,2 | 1,2 | 0,0 | 22,2% | 11,5% | 0,0% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 3 | 36:19 | 34 | 11,3 | 3,7 | 3,3 | 1,3 | 0,0 | 28,6% | 30,3% | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 2 | 34:39 | 8 | 4,0 | 4,0 | 3,0 | 2,0 | 0,5 | 12,0% | 11,1% | — |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | Mlode Wilki | 6 | 40:29 | 38 | 6,3 | 6,2 | 4,7 | 2,0 | 0,2 | 19,7% | 25,6% | 50,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | Mlode Wilki | 8 | 39:37 | 37 | 4,6 | 5,5 | 4,8 | 1,4 | 0,1 | 23,2% | 10,6% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






