PawelKwiatkowski
12WARSAW GREEN GOOSE3. Liga · UNBA 50
- 2020–2026
- 49 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 2 drużyny
- 34pktw 3 meczach
- 11,3pktna mecz
- 3,7zbna mecz
- 3,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 109 min | 36:19 |
| Punkty | 34 | 11,3 |
| Zbiórki | 11 | 3,7 |
| — w ataku | 6 | 2,0 |
| — w obronie | 5 | 1,7 |
| Asysty | 10 | 3,3 |
| Przechwyty | 4 | 1,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 13 | 4,3 |
| Przewinienia | 5 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 15 | 5,0 |
- 28,6%FG12 z 42 z gry
- 30,3%3P10 z 33 za trzy
- 0,0%FT0 z 1 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 12 | 42 | 28,6% |
| Rzuty za dwa | 2 | 9 | 22,2% |
| Rzuty za trzy | 10 | 33 | 30,3% |
| Rzuty wolne | 0 | 1 | 0,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (UNBA 50) w barwach WARSAW GREEN GOOSE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 maj 2022 | P39 : 87 | 41:45 | 16 | 5 | 1 | |
| 15 maj 2022 | P45 : 108 | 29:43 | 9 | 3 | 2 | |
| 7 maj 2022 | P56 : 93 | 37:28 | 9 | 3 | 7 |
3 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 49 meczów · 10 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 30:58 | 5 | 5,0 | 5,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 66,7% | 50,0% | — |
| 8WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 6 | 30:19 | 56 | 9,3 | 3,2 | 2,7 | 1,0 | 0,2 | 46,0% | 33,3% | 33,3% |
| 7WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 27:00 | 22 | 2,8 | 2,9 | 4,3 | 1,6 | 0,0 | 22,2% | 20,0% | 100,0% |
| 6WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 22:52 | 30 | 4,3 | 3,3 | 2,7 | 0,9 | 0,1 | 30,6% | 27,6% | — |
| 5WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 2 | 38:44 | 8 | 4,0 | 3,5 | 5,5 | 2,0 | 0,0 | 18,8% | 10,0% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 5 | 25:37 | 19 | 3,8 | 2,8 | 4,2 | 1,2 | 0,0 | 22,2% | 11,5% | 0,0% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 3 | 36:19 | 34 | 11,3 | 3,7 | 3,3 | 1,3 | 0,0 | 28,6% | 30,3% | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 2 | 34:39 | 8 | 4,0 | 4,0 | 3,0 | 2,0 | 0,5 | 12,0% | 11,1% | — |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | Mlode Wilki | 6 | 40:29 | 38 | 6,3 | 6,2 | 4,7 | 2,0 | 0,2 | 19,7% | 25,6% | 50,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | Mlode Wilki | 8 | 39:37 | 37 | 4,6 | 5,5 | 4,8 | 1,4 | 0,1 | 23,2% | 10,6% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






