PawelLapinski
- 2021–2026
- 89 meczów
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 1794pktw karierze
- 20,2pktna mecz
- 5,4zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2921 min | 32:49 |
| Punkty | 1794 | 20,2 |
| Zbiórki | 477 | 5,4 |
| — w ataku | 132 | 1,5 |
| — w obronie | 345 | 3,9 |
| Asysty | 174 | 2,0 |
| Przechwyty | 109 | 1,2 |
| Bloki | 41 | 0,5 |
| Straty | 136 | 1,5 |
| Przewinienia | 127 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 308 | 3,5 |
| Ocena (EFF) | 1867 | 21,0 |
- 57,6%FG690 z 1198 z gry
- 32,8%3P80 z 244 za trzy
- 79,9%FT334 z 418 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 690 | 1198 | 57,6% |
| Rzuty za dwa | 610 | 954 | 63,9% |
| Rzuty za trzy | 80 | 244 | 32,8% |
| Rzuty wolne | 334 | 418 | 79,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 3 | 42:58 | 74 | 24,7 | 9,0 | 2,3 | 2,0 | 1,0 | 47,3% | 16,7% | 74,1% |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 6 | 25:09 | 108 | 18,0 | 4,8 | 1,8 | 0,7 | 0,3 | 65,6% | 28,6% | 86,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 20:26 | 104 | 14,9 | 5,1 | 1,1 | 1,1 | 0,4 | 64,2% | 53,8% | 80,6% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 41:05 | 153 | 21,9 | 6,7 | 2,0 | 1,7 | 0,3 | 60,7% | 41,2% | 82,6% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 35:11 | 233 | 23,3 | 5,8 | 2,3 | 1,8 | 0,5 | 62,7% | 26,1% | 71,4% |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 32:35 | 206 | 22,9 | 6,2 | 1,7 | 1,3 | 0,2 | 55,0% | 40,6% | 76,6% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 27:01 | 114 | 16,3 | 3,4 | 0,9 | 0,9 | 0,1 | 55,7% | 18,2% | 75,0% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 35:26 | 169 | 18,8 | 5,4 | 2,6 | 0,3 | 0,2 | 54,3% | 30,0% | 88,1% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 31:17 | 164 | 16,4 | 4,5 | 1,8 | 0,9 | 0,3 | 47,0% | 23,7% | 76,3% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 32:28 | 214 | 17,8 | 4,2 | 2,3 | 1,5 | 0,7 | 55,3% | 27,8% | 78,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 39:25 | 255 | 28,3 | 6,2 | 2,3 | 1,4 | 1,1 | 65,8% | 45,7% | 88,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






