PawelLapinski
66HUTNIK WARSZAWALiga Mistrzów · 5WBA
- 2021–2026
- 89 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 233pktw 10 meczach
- 23,3pktna mecz
- 5,8zbna mecz
- 2,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 352 min | 35:11 |
| Punkty | 233 | 23,3 |
| Zbiórki | 58 | 5,8 |
| — w ataku | 13 | 1,3 |
| — w obronie | 45 | 4,5 |
| Asysty | 23 | 2,3 |
| Przechwyty | 18 | 1,8 |
| Bloki | 5 | 0,5 |
| Straty | 19 | 1,9 |
| Przewinienia | 15 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 32 | 3,2 |
| Ocena (EFF) | 248 | 24,8 |
- 62,7%FG101 z 161 z gry
- 26,1%3P6 z 23 za trzy
- 71,4%FT25 z 35 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 101 | 161 | 62,7% |
| Rzuty za dwa | 95 | 138 | 68,8% |
| Rzuty za trzy | 6 | 23 | 26,1% |
| Rzuty wolne | 25 | 35 | 71,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 sty 2025 | Z60 : 46 | 28:10 | 15 | 4 | 3 | |
| 19 sty 2025 | P74 : 83 | 42:55 | 22 | 6 | 2 | |
| 12 sty 2025 | Z75 : 72 | 46:01 | 25 | 9 | 3 | |
| 15 gru 2024 | Z82 : 76 | 39:43 | 29 | 10 | 0 | |
| 8 gru 2024 | Z90 : 80 | 36:16 | 35 | 7 | 2 | |
| 1 gru 2024 | Z87 : 74 | 48:00 | 37 | 10 | 3 | |
| 24 lis 2024 | Z20 : 0 | 24:36 | 15 | 3 | 1 | |
| 17 lis 2024 | P69 : 71 | 42:06 | 25 | 3 | 1 | |
| 20 paź 2024 | Z95 : 41 | 16:37 | 11 | 3 | 0 | |
| 6 paź 2024 | Z129 : 91 | 27:22 | 19 | 3 | 8 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 89 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 3 | 42:58 | 74 | 24,7 | 9,0 | 2,3 | 2,0 | 1,0 | 47,3% | 16,7% | 74,1% |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 6 | 25:09 | 108 | 18,0 | 4,8 | 1,8 | 0,7 | 0,3 | 65,6% | 28,6% | 86,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 20:26 | 104 | 14,9 | 5,1 | 1,1 | 1,1 | 0,4 | 64,2% | 53,8% | 80,6% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 41:05 | 153 | 21,9 | 6,7 | 2,0 | 1,7 | 0,3 | 60,7% | 41,2% | 82,6% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 35:11 | 233 | 23,3 | 5,8 | 2,3 | 1,8 | 0,5 | 62,7% | 26,1% | 71,4% |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 32:35 | 206 | 22,9 | 6,2 | 1,7 | 1,3 | 0,2 | 55,0% | 40,6% | 76,6% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 27:01 | 114 | 16,3 | 3,4 | 0,9 | 0,9 | 0,1 | 55,7% | 18,2% | 75,0% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 35:26 | 169 | 18,8 | 5,4 | 2,6 | 0,3 | 0,2 | 54,3% | 30,0% | 88,1% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 31:17 | 164 | 16,4 | 4,5 | 1,8 | 0,9 | 0,3 | 47,0% | 23,7% | 76,3% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 32:28 | 214 | 17,8 | 4,2 | 2,3 | 1,5 | 0,7 | 55,3% | 27,8% | 78,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 39:25 | 255 | 28,3 | 6,2 | 2,3 | 1,4 | 1,1 | 65,8% | 45,7% | 88,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






