Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 368 min | 28:18 |
| Punkty | 50 | 3,8 |
| Zbiórki | 51 | 3,9 |
| — w ataku | 22 | 1,7 |
| — w obronie | 29 | 2,2 |
| Asysty | 12 | 0,9 |
| Przechwyty | 5 | 0,4 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 10 | 0,8 |
| Przewinienia | 13 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 84 | 6,5 |
- 53,8%FG21 z 39 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 53,3%FT8 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 39 | 53,8% |
| Rzuty za dwa | 21 | 39 | 53,8% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 8 | 15 | 53,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (6WBA) w barwach RUN'N GUN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | P54 : 76 | 26:13 | 4 | 1 | 1 | |
| 1 cze 2025 | P57 : 66 | 22:08 | 2 | 4 | 0 | |
| 25 maj 2025 | Z64 : 55 | 19:31 | 7 | 3 | 0 | |
| 18 maj 2025 | Z77 : 56 | 21:56 | 6 | 10 | 1 | |
| 10 maj 2025 | Z66 : 44 | 23:13 | 2 | 6 | 0 | |
| 27 kwi 2025 | P46 : 59 | 27:04 | 6 | 0 | 0 | |
| 6 kwi 2025 | Z76 : 58 | 27:33 | 2 | 6 | 0 | |
| 30 mar 2025 | P51 : 74 | 42:01 | 3 | 6 | 2 | |
| 23 mar 2025 | Z60 : 43 | 27:31 | 9 | 3 | 1 | |
| 15 mar 2025 | P60 : 64 | 42:08 | 4 | 6 | 4 | |
| 8 mar 2025 | P66 : 67 | 31:13 | 2 | 1 | 3 | |
| 2 mar 2025 | P53 : 59 | 27:04 | 2 | 2 | 0 | |
| 23 lut 2025 | Z54 : 52 | 30:13 | 1 | 3 | 0 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 141 meczów · 13 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | RUN'N GUN | 3 | 19:13 | 8 | 2,7 | 2,7 | 1,3 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | — | — |
| 8WBA1. Liga | RUN'N GUN | 12 | 18:23 | 18 | 1,5 | 2,6 | 0,4 | 0,1 | 0,0 | 40,0% | — | 50,0% |
| 7WBA1. Liga | RUN'N GUN | 11 | 24:22 | 32 | 2,9 | 2,9 | 0,8 | 0,6 | 0,2 | 56,0% | 50,0% | 33,3% |
| 7WBABaraże | RUN'N GUN | 1 | 27:45 | 6 | 6,0 | 7,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 75,0% | 0,0% | — |
| 6WBA1. Liga | RUN'N GUN | 13 | 28:18 | 50 | 3,8 | 3,9 | 0,9 | 0,4 | 0,1 | 53,8% | — | 53,3% |
| 5WBA1. Liga | BC LITUANICA | 8 | 18:42 | 22 | 2,8 | 2,1 | 0,3 | 0,1 | 0,0 | 58,8% | — | 33,3% |
| 5WBA2. Liga | RUN'N GUN | 12 | 38:16 | 94 | 7,8 | 5,8 | 1,0 | 0,7 | 0,1 | 52,6% | 0,0% | 60,9% |
| 5WBABaraże | RUN'N GUN | 1 | 24:22 | 4 | 4,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
| 4WBA2. Liga | RUN'N GUN | 10 | 27:44 | 29 | 2,9 | 3,2 | 0,6 | 0,4 | 0,2 | 52,2% | 100,0% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | RUN'N GUN | 9 | 27:07 | 33 | 3,7 | 4,4 | 0,2 | 0,4 | 0,4 | 56,0% | — | 71,4% |
| 2WBA2. Liga | RUN'N GUN | 11 | 29:41 | 42 | 3,8 | 4,7 | 0,4 | 0,3 | 0,3 | 58,1% | — | 60,0% |
| 1WBA2. Liga | RUN'N GUN | 11 | 32:37 | 45 | 4,1 | 4,5 | 0,5 | 0,3 | 0,3 | 59,4% | 100,0% | 60,0% |
| UNBA 502. Liga | RUN'N GUN | 10 | 39:13 | 57 | 5,7 | 8,5 | 1,0 | 0,5 | 0,4 | 58,7% | — | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | RUN'N GUN | 8 | 40:23 | 23 | 2,9 | 8,9 | 1,3 | 1,0 | 0,5 | 47,8% | 0,0% | 16,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | RUN'N GUN | 5 | 33:38 | 10 | 2,0 | 5,8 | 1,0 | 0,4 | 0,2 | 50,0% | — | — |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | RUN'N GUN | 6 | 40:58 | 45 | 7,5 | 9,5 | 1,8 | 1,8 | 0,3 | 51,4% | — | 63,6% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | RUN'N GUN | 10 | 39:44 | 46 | 4,6 | 8,7 | 1,0 | 0,6 | 1,0 | 53,8% | — | 40,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






