Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 268 min | 24:22 |
| Punkty | 32 | 2,9 |
| Zbiórki | 32 | 2,9 |
| — w ataku | 12 | 1,1 |
| — w obronie | 20 | 1,8 |
| Asysty | 9 | 0,8 |
| Przechwyty | 7 | 0,6 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 10 | 0,9 |
| Przewinienia | 14 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 55 | 5,0 |
- 56,0%FG14 z 25 z gry
- 50,0%3P1 z 2 za trzy
- 33,3%FT3 z 9 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 14 | 25 | 56,0% |
| Rzuty za dwa | 13 | 23 | 56,5% |
| Rzuty za trzy | 1 | 2 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 3 | 9 | 33,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach RUN'N GUN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 gru 2025 | P65 : 74 | 26:04 | 5 | 5 | 1 | |
| 29 lis 2025 | P50 : 69 | 24:26 | 0 | 1 | 0 | |
| 22 lis 2025 | Z62 : 58 | 18:25 | 2 | 3 | 0 | |
| 15 lis 2025 | P48 : 69 | 19:55 | 2 | 3 | 1 | |
| 9 lis 2025 | P61 : 82 | 26:45 | 6 | 5 | 1 | |
| 26 paź 2025 | P57 : 68 | 24:37 | 3 | 2 | 2 | |
| 18 paź 2025 | P48 : 59 | 21:19 | 3 | 7 | 1 | |
| 12 paź 2025 | Z55 : 54 | 8:13 | 5 | 0 | 0 | |
| 4 paź 2025 | Z87 : 68 | 34:46 | 4 | 1 | 1 | |
| 27 wrz 2025 | P69 : 72 | 27:22 | 0 | 1 | 1 | |
| 21 wrz 2025 | Z54 : 53 | 36:06 | 2 | 4 | 1 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 141 meczów · 13 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | RUN'N GUN | 3 | 19:13 | 8 | 2,7 | 2,7 | 1,3 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | — | — |
| 8WBA1. Liga | RUN'N GUN | 12 | 18:23 | 18 | 1,5 | 2,6 | 0,4 | 0,1 | 0,0 | 40,0% | — | 50,0% |
| 7WBA1. Liga | RUN'N GUN | 11 | 24:22 | 32 | 2,9 | 2,9 | 0,8 | 0,6 | 0,2 | 56,0% | 50,0% | 33,3% |
| 7WBABaraże | RUN'N GUN | 1 | 27:45 | 6 | 6,0 | 7,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 75,0% | 0,0% | — |
| 6WBA1. Liga | RUN'N GUN | 13 | 28:18 | 50 | 3,8 | 3,9 | 0,9 | 0,4 | 0,1 | 53,8% | — | 53,3% |
| 5WBA1. Liga | BC LITUANICA | 8 | 18:42 | 22 | 2,8 | 2,1 | 0,3 | 0,1 | 0,0 | 58,8% | — | 33,3% |
| 5WBA2. Liga | RUN'N GUN | 12 | 38:16 | 94 | 7,8 | 5,8 | 1,0 | 0,7 | 0,1 | 52,6% | 0,0% | 60,9% |
| 5WBABaraże | RUN'N GUN | 1 | 24:22 | 4 | 4,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
| 4WBA2. Liga | RUN'N GUN | 10 | 27:44 | 29 | 2,9 | 3,2 | 0,6 | 0,4 | 0,2 | 52,2% | 100,0% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | RUN'N GUN | 9 | 27:07 | 33 | 3,7 | 4,4 | 0,2 | 0,4 | 0,4 | 56,0% | — | 71,4% |
| 2WBA2. Liga | RUN'N GUN | 11 | 29:41 | 42 | 3,8 | 4,7 | 0,4 | 0,3 | 0,3 | 58,1% | — | 60,0% |
| 1WBA2. Liga | RUN'N GUN | 11 | 32:37 | 45 | 4,1 | 4,5 | 0,5 | 0,3 | 0,3 | 59,4% | 100,0% | 60,0% |
| UNBA 502. Liga | RUN'N GUN | 10 | 39:13 | 57 | 5,7 | 8,5 | 1,0 | 0,5 | 0,4 | 58,7% | — | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | RUN'N GUN | 8 | 40:23 | 23 | 2,9 | 8,9 | 1,3 | 1,0 | 0,5 | 47,8% | 0,0% | 16,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | RUN'N GUN | 5 | 33:38 | 10 | 2,0 | 5,8 | 1,0 | 0,4 | 0,2 | 50,0% | — | — |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | RUN'N GUN | 6 | 40:58 | 45 | 7,5 | 9,5 | 1,8 | 1,8 | 0,3 | 51,4% | — | 63,6% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | RUN'N GUN | 10 | 39:44 | 46 | 4,6 | 8,7 | 1,0 | 0,6 | 1,0 | 53,8% | — | 40,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






