Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 311 min | 23:53 |
| Punkty | 63 | 4,8 |
| Zbiórki | 50 | 3,8 |
| — w ataku | 21 | 1,6 |
| — w obronie | 29 | 2,2 |
| Asysty | 9 | 0,7 |
| Przechwyty | 1 | 0,1 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 15 | 1,2 |
| Przewinienia | 36 | 2,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 85 | 6,5 |
- 66,7%FG28 z 42 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 43,8%FT7 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 28 | 42 | 66,7% |
| Rzuty za dwa | 28 | 41 | 68,3% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 7 | 16 | 43,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach BAT MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 lut 2022 | P72 : 88 | 19:00 | 8 | 2 | 1 | |
| 15 lut 2022 | P59 : 69 | 19:07 | 2 | 1 | 0 | |
| 23 sty 2022 | Z73 : 70 | 25:25 | 14 | 4 | 0 | |
| 16 sty 2022 | Z68 : 54 | 26:58 | 7 | 2 | 0 | |
| 5 gru 2021 | Z73 : 71 | 31:43 | 3 | 6 | 2 | |
| 28 lis 2021 | P59 : 64 | 32:46 | 7 | 5 | 1 | |
| 21 lis 2021 | Z74 : 56 | 20:45 | 9 | 7 | 0 | |
| 7 lis 2021 | P60 : 75 | 17:53 | 2 | 5 | 1 | |
| 24 paź 2021 | Z72 : 70 | 29:01 | 5 | 3 | 0 | |
| 17 paź 2021 | Z57 : 56 | 24:28 | 2 | 7 | 0 | |
| 10 paź 2021 | Z57 : 43 | 22:33 | 0 | 2 | 1 | |
| 3 paź 2021 | P44 : 55 | 16:55 | 2 | 1 | 0 | |
| 26 wrz 2021 | P59 : 77 | 24:01 | 2 | 5 | 3 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 88 meczów · 9 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INDEX MOCY | 4 | 16:04 | 9 | 2,3 | 2,8 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 50,0% | 100,0% | — |
| 8WBA1. Liga | INDEX MOCY | 13 | 18:52 | 32 | 2,5 | 3,2 | 0,7 | 0,2 | 0,1 | 48,5% | 0,0% | — |
| 7WBA1. Liga | INDEX MOCY | 9 | 21:18 | 19 | 2,1 | 3,8 | 0,3 | 0,3 | 0,1 | 36,0% | — | 20,0% |
| 4WBA2. Liga | INDEX MOCY | 9 | 25:34 | 47 | 5,2 | 4,4 | 0,3 | 0,2 | 0,0 | 55,3% | 100,0% | 57,1% |
| 3WBA2. Liga | BAT MOCY | 8 | 29:58 | 85 | 10,6 | 7,0 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | 63,8% | 33,3% | 71,4% |
| 2WBA1. Liga | BAT MOCY | 10 | 25:12 | 35 | 3,5 | 4,8 | 0,2 | 0,2 | 0,1 | 40,5% | 0,0% | 50,0% |
| 2WBABaraże | BAT MOCY | 1 | 17:16 | 0 | 0,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 1WBA1. Liga | BAT MOCY | 10 | 28:41 | 54 | 5,4 | 5,8 | 0,9 | 0,4 | 0,5 | 46,7% | 40,0% | 90,9% |
| UNBA 501. Liga | BAT MOCY | 11 | 30:40 | 72 | 6,5 | 5,6 | 0,6 | 0,2 | 0,1 | 42,9% | 0,0% | 72,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BAT MOCY | 13 | 23:53 | 63 | 4,8 | 3,8 | 0,7 | 0,1 | 0,0 | 66,7% | 0,0% | 43,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






