PawelRzezniczak
- 2021–2024
- 38 meczów
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 385pktw karierze
- 10,1pktna mecz
- 6,0zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1236 min | 32:31 |
| Punkty | 385 | 10,1 |
| Zbiórki | 228 | 6,0 |
| — w ataku | 32 | 0,8 |
| — w obronie | 196 | 5,2 |
| Asysty | 70 | 1,8 |
| Przechwyty | 38 | 1,0 |
| Bloki | 14 | 0,4 |
| Straty | 100 | 2,6 |
| Przewinienia | 108 | 2,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 119 | 3,1 |
| Ocena (EFF) | 379 | 10,0 |
- 42,1%FG142 z 337 z gry
- 25,0%3P21 z 84 za trzy
- 56,7%FT80 z 141 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 142 | 337 | 42,1% |
| Rzuty za dwa | 121 | 253 | 47,8% |
| Rzuty za trzy | 21 | 84 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 80 | 141 | 56,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 9 | 35:20 | 95 | 10,6 | 6,9 | 2,7 | 1,1 | 0,3 | 42,2% | 29,4% | 57,1% |
| 3WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 30:17 | 61 | 7,6 | 3,6 | 1,0 | 0,8 | 0,5 | 39,1% | 6,3% | 52,6% |
| 2WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 4 | 35:02 | 47 | 11,8 | 5,0 | 1,0 | 1,8 | 0,0 | 44,1% | 36,4% | 59,1% |
| 1WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 2 | 24:46 | 11 | 5,5 | 3,0 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 20,0% |
| UNBA 502. Liga | ORLY TEMIDY | 9 | 34:14 | 93 | 10,3 | 7,9 | 2,7 | 1,1 | 0,6 | 38,9% | 21,7% | 60,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | ORLY TEMIDY | 3 | 28:47 | 36 | 12,0 | 6,3 | 1,0 | 1,3 | 0,0 | 47,6% | 57,1% | 63,2% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | ORLY TEMIDY | 3 | 30:25 | 42 | 14,0 | 7,0 | 1,7 | 0,0 | 0,7 | 50,0% | 25,0% | 55,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






