PawelRzezniczak
17ORLY TEMIDY2. Liga · 1WBA
- 2021–2024
- 38 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 11pktw 2 meczach
- 5,5pktna mecz
- 3,0zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 50 min | 24:46 |
| Punkty | 11 | 5,5 |
| Zbiórki | 6 | 3,0 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 6 | 3,0 |
| Asysty | 2 | 1,0 |
| Przechwyty | 1 | 0,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 3 | 1,5 |
| Przewinienia | 10 | 5,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 2,5 |
| Ocena (EFF) | 8 | 4,0 |
- 50,0%FG5 z 10 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- 20,0%FT1 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 5 | 10 | 50,0% |
| Rzuty za dwa | 5 | 8 | 62,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 1 | 5 | 20,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach ORLY TEMIDY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 gru 2022 | Z57 : 55 | 20:30 | 3 | 0 | 0 | |
| 4 gru 2022 | Z73 : 63 | 29:01 | 8 | 6 | 2 |
2 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 38 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 9 | 35:20 | 95 | 10,6 | 6,9 | 2,7 | 1,1 | 0,3 | 42,2% | 29,4% | 57,1% |
| 3WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 30:17 | 61 | 7,6 | 3,6 | 1,0 | 0,8 | 0,5 | 39,1% | 6,3% | 52,6% |
| 2WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 4 | 35:02 | 47 | 11,8 | 5,0 | 1,0 | 1,8 | 0,0 | 44,1% | 36,4% | 59,1% |
| 1WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 2 | 24:46 | 11 | 5,5 | 3,0 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 20,0% |
| UNBA 502. Liga | ORLY TEMIDY | 9 | 34:14 | 93 | 10,3 | 7,9 | 2,7 | 1,1 | 0,6 | 38,9% | 21,7% | 60,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | ORLY TEMIDY | 3 | 28:47 | 36 | 12,0 | 6,3 | 1,0 | 1,3 | 0,0 | 47,6% | 57,1% | 63,2% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | ORLY TEMIDY | 3 | 30:25 | 42 | 14,0 | 7,0 | 1,7 | 0,0 | 0,7 | 50,0% | 25,0% | 55,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






