PawelSawczuk
1NTL
- 2021–2024
- 58 meczów
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 484pktw karierze
- 8,3pktna mecz
- 8,3zbna mecz
- 2,2astna mecz
Wykresy na tle ligi, mapa rzutów i forma liczą się dla jednych rozgrywek — wybierz sezon i drużynę wyżej. Niżej: cała kariera.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1981 min | 34:09 |
| Punkty | 484 | 8,3 |
| Zbiórki | 481 | 8,3 |
| — w ataku | 155 | 2,7 |
| — w obronie | 326 | 5,6 |
| Asysty | 127 | 2,2 |
| Przechwyty | 68 | 1,2 |
| Bloki | 50 | 0,9 |
| Straty | 105 | 1,8 |
| Przewinienia | 148 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 151 | 2,6 |
| Ocena (EFF) | 790 | 13,6 |
- 44,3%FG184 z 415 z gry
- 22,2%3P14 z 63 za trzy
- 54,8%FT102 z 186 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 184 | 415 | 44,3% |
| Rzuty za dwa | 170 | 352 | 48,3% |
| Rzuty za trzy | 14 | 63 | 22,2% |
| Rzuty wolne | 102 | 186 | 54,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 15+ zbiórek4 razy · ostatnio z BANKSTERS, 19 maj 2024
- Mecz 7+ asystz POST PRIME, 17 mar 2024
- Double-double11 razy · ostatnio z BANKSTERS, 19 maj 2024
- 100 punktówpunktów w karierze: 484
- 50 meczówrozegranych meczów: 55
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 6
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
AVENGA14 maj 202317pkt14zb5as31eff
SHTOPKE BASKET29 sty 202316pkt12zb2as28eff
OSTAP RUSZTOWANIA20 mar 202216pkt11zb3as26eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






