PawelSzarajew
- 2021–2023
- 32 mecze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 305pktw karierze
- 9,5pktna mecz
- 3,2zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 850 min | 26:33 |
| Punkty | 305 | 9,5 |
| Zbiórki | 103 | 3,2 |
| — w ataku | 56 | 1,8 |
| — w obronie | 47 | 1,5 |
| Asysty | 40 | 1,3 |
| Przechwyty | 37 | 1,2 |
| Bloki | 3 | 0,1 |
| Straty | 80 | 2,5 |
| Przewinienia | 82 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 77 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 268 | 8,4 |
- 57,3%FG129 z 225 z gry
- 33,3%3P1 z 3 za trzy
- 51,1%FT46 z 90 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 129 | 225 | 57,3% |
| Rzuty za dwa | 128 | 222 | 57,7% |
| Rzuty za trzy | 1 | 3 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 46 | 90 | 51,1% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 8 | 28:01 | 72 | 9,0 | 3,9 | 3,0 | 1,3 | 0,0 | 66,0% | 50,0% | 52,9% |
| 1WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 9 | 20:40 | 51 | 5,7 | 2,4 | 0,6 | 0,6 | 0,1 | 42,0% | — | 47,4% |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 11 | 29:26 | 140 | 12,7 | 3,3 | 0,8 | 1,5 | 0,2 | 60,2% | 0,0% | 51,2% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 4 | 28:53 | 42 | 10,5 | 3,5 | 0,5 | 1,3 | 0,0 | 60,0% | — | 54,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






