PawelTarnowski
- 2020–2026
- 107 meczów
- 12 sezonów
- 4 drużyny
- 751pktw karierze
- 7,0pktna mecz
- 4,5zbna mecz
- 2,7astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3702 min | 34:36 |
| Punkty | 751 | 7,0 |
| Zbiórki | 483 | 4,5 |
| — w ataku | 102 | 1,0 |
| — w obronie | 381 | 3,6 |
| Asysty | 288 | 2,7 |
| Przechwyty | 110 | 1,0 |
| Bloki | 23 | 0,2 |
| Straty | 198 | 1,9 |
| Przewinienia | 171 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 95 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 959 | 9,0 |
- 40,5%FG310 z 766 z gry
- 27,3%3P83 z 304 za trzy
- 53,3%FT48 z 90 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 310 | 766 | 40,5% |
| Rzuty za dwa | 227 | 462 | 49,1% |
| Rzuty za trzy | 83 | 304 | 27,3% |
| Rzuty wolne | 48 | 90 | 53,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | OUTLAW BALLERS | 5 | 27:51 | 18 | 3,6 | 2,8 | 3,0 | 1,0 | 0,2 | 36,8% | 26,7% | — |
| 7WBA3. Liga | SZERY 18 | 9 | 35:38 | 88 | 9,8 | 4,6 | 2,8 | 1,2 | 0,3 | 41,1% | 34,4% | 100,0% |
| 6WBA3. Liga | SZERY 18 | 10 | 33:13 | 80 | 8,0 | 5,2 | 2,2 | 1,0 | 0,0 | 41,0% | 27,5% | 25,0% |
| 5WBA3. Liga | SZERY 18 | 9 | 40:28 | 78 | 8,7 | 6,2 | 5,2 | 2,7 | 0,4 | 31,5% | 22,2% | 70,6% |
| 4WBA3. Liga | SZERY 18 | 11 | 35:56 | 95 | 8,6 | 4,6 | 4,2 | 1,0 | 0,1 | 40,2% | 33,3% | 53,3% |
| 3WBA2. Liga | MM PROBASKET | 7 | 31:17 | 25 | 3,6 | 2,3 | 1,7 | 0,6 | 0,1 | 40,0% | 27,3% | 40,0% |
| 2WBA2. Liga | LITERY | 9 | 30:45 | 47 | 5,2 | 3,1 | 1,8 | 0,6 | 0,2 | 37,7% | 9,1% | 45,5% |
| 1WBA3. Liga | LITERY | 13 | 31:48 | 88 | 6,8 | 3,4 | 2,5 | 0,8 | 0,0 | 44,2% | 32,4% | 25,0% |
| 1WBABaraże | LITERY | 1 | 44:31 | 7 | 7,0 | 3,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 50,0% |
| UNBA 503. Liga | LITERY | 11 | 33:18 | 74 | 6,7 | 4,4 | 2,4 | 0,6 | 0,5 | 41,9% | 22,2% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | LITERY | 5 | 37:57 | 38 | 7,6 | 4,8 | 1,6 | 0,8 | 0,6 | 48,5% | 33,3% | 33,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | LITERY | 5 | 39:43 | 44 | 8,8 | 7,4 | 2,0 | 0,6 | 0,0 | 47,4% | 28,6% | 66,7% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | LITERY | 7 | 34:20 | 24 | 3,4 | 6,0 | 1,9 | 0,7 | 0,4 | 23,8% | 30,8% | — |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | LITERY | 5 | 40:15 | 45 | 9,0 | 5,4 | 2,2 | 2,0 | 0,0 | 58,3% | 20,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






