Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 414 min | 31:48 |
| Punkty | 88 | 6,8 |
| Zbiórki | 44 | 3,4 |
| — w ataku | 4 | 0,3 |
| — w obronie | 40 | 3,1 |
| Asysty | 33 | 2,5 |
| Przechwyty | 11 | 0,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 14 | 1,1 |
| Przewinienia | 20 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 111 | 8,5 |
- 44,2%FG38 z 86 z gry
- 32,4%3P11 z 34 za trzy
- 25,0%FT1 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 38 | 86 | 44,2% |
| Rzuty za dwa | 27 | 52 | 51,9% |
| Rzuty za trzy | 11 | 34 | 32,4% |
| Rzuty wolne | 1 | 4 | 25,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (1WBA) w barwach LITERY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 sty 2023 | P62 : 64 | 26:41 | 3 | 1 | 2 | |
| 15 sty 2023 | Z65 : 59 | 22:46 | 7 | 2 | 2 | |
| 14 sty 2023 | Z90 : 55 | 23:23 | 0 | 2 | 1 | |
| 18 gru 2022 | P57 : 58 | 44:10 | 2 | 3 | 0 | |
| 17 gru 2022 | Z102 : 68 | 26:48 | 17 | 2 | 2 | |
| 11 gru 2022 | P56 : 68 | 26:36 | 2 | 1 | 2 | |
| 27 lis 2022 | Z82 : 58 | 30:45 | 12 | 3 | 3 | |
| 20 lis 2022 | Z75 : 71 | 37:28 | 10 | 10 | 2 | |
| 12 lis 2022 | Z64 : 52 | 41:17 | 10 | 6 | 1 | |
| 6 lis 2022 | Z93 : 45 | 40:01 | 8 | 7 | 9 | |
| 23 paź 2022 | Z64 : 31 | 32:12 | 4 | 5 | 2 | |
| 16 paź 2022 | Z80 : 53 | 25:31 | 9 | 2 | 4 | |
| 1 paź 2022 | Z64 : 51 | 35:52 | 4 | 0 | 3 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 107 meczów · 12 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | OUTLAW BALLERS | 5 | 27:51 | 18 | 3,6 | 2,8 | 3,0 | 1,0 | 0,2 | 36,8% | 26,7% | — |
| 7WBA3. Liga | SZERY 18 | 9 | 35:38 | 88 | 9,8 | 4,6 | 2,8 | 1,2 | 0,3 | 41,1% | 34,4% | 100,0% |
| 6WBA3. Liga | SZERY 18 | 10 | 33:13 | 80 | 8,0 | 5,2 | 2,2 | 1,0 | 0,0 | 41,0% | 27,5% | 25,0% |
| 5WBA3. Liga | SZERY 18 | 9 | 40:28 | 78 | 8,7 | 6,2 | 5,2 | 2,7 | 0,4 | 31,5% | 22,2% | 70,6% |
| 4WBA3. Liga | SZERY 18 | 11 | 35:56 | 95 | 8,6 | 4,6 | 4,2 | 1,0 | 0,1 | 40,2% | 33,3% | 53,3% |
| 3WBA2. Liga | MM PROBASKET | 7 | 31:17 | 25 | 3,6 | 2,3 | 1,7 | 0,6 | 0,1 | 40,0% | 27,3% | 40,0% |
| 2WBA2. Liga | LITERY | 9 | 30:45 | 47 | 5,2 | 3,1 | 1,8 | 0,6 | 0,2 | 37,7% | 9,1% | 45,5% |
| 1WBA3. Liga | LITERY | 13 | 31:48 | 88 | 6,8 | 3,4 | 2,5 | 0,8 | 0,0 | 44,2% | 32,4% | 25,0% |
| 1WBABaraże | LITERY | 1 | 44:31 | 7 | 7,0 | 3,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 50,0% |
| UNBA 503. Liga | LITERY | 11 | 33:18 | 74 | 6,7 | 4,4 | 2,4 | 0,6 | 0,5 | 41,9% | 22,2% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | LITERY | 5 | 37:57 | 38 | 7,6 | 4,8 | 1,6 | 0,8 | 0,6 | 48,5% | 33,3% | 33,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | LITERY | 5 | 39:43 | 44 | 8,8 | 7,4 | 2,0 | 0,6 | 0,0 | 47,4% | 28,6% | 66,7% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | LITERY | 7 | 34:20 | 24 | 3,4 | 6,0 | 1,9 | 0,7 | 0,4 | 23,8% | 30,8% | — |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | LITERY | 5 | 40:15 | 45 | 9,0 | 5,4 | 2,2 | 2,0 | 0,0 | 58,3% | 20,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






