PawelWrega
24MOLES
- 2022–2026
- 42 mecze
- 6 sezonów
- 3 drużyny
- 409pktw karierze
- 9,7pktna mecz
- 3,8zbna mecz
- 3,1astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1380 min | 32:51 |
| Punkty | 409 | 9,7 |
| Zbiórki | 160 | 3,8 |
| — w ataku | 32 | 0,8 |
| — w obronie | 128 | 3,0 |
| Asysty | 129 | 3,1 |
| Przechwyty | 96 | 2,3 |
| Bloki | 9 | 0,2 |
| Straty | 85 | 2,0 |
| Przewinienia | 102 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 71 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 427 | 10,2 |
- 37,0%FG158 z 427 z gry
- 28,3%3P47 z 166 za trzy
- 67,6%FT46 z 68 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 158 | 427 | 37,0% |
| Rzuty za dwa | 111 | 261 | 42,5% |
| Rzuty za trzy | 47 | 166 | 28,3% |
| Rzuty wolne | 46 | 68 | 67,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | MOLES | 4 | 29:59 | 28 | 7,0 | 3,8 | 1,5 | 0,5 | 0,3 | 34,4% | 33,3% | 100,0% |
| 8WBA2. Liga | MOLES | 10 | 34:47 | 89 | 8,9 | 3,5 | 3,5 | 1,8 | 0,3 | 34,3% | 18,8% | 59,1% |
| 7WBA2. Liga | MOLES | 10 | 38:08 | 118 | 11,8 | 5,0 | 2,8 | 2,7 | 0,1 | 33,3% | 27,3% | 60,0% |
| 7WBABaraże | MOLES | 1 | 24:10 | 3 | 3,0 | 1,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 20,0% | 25,0% | — |
| 6WBA3. Liga | MOLES | 13 | 29:40 | 136 | 10,5 | 3,6 | 3,6 | 3,5 | 0,2 | 42,2% | 37,2% | 73,3% |
| 4WBA2. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 3 | 27:20 | 14 | 4,7 | 2,0 | 2,3 | 0,3 | 0,0 | 31,3% | 20,0% | 75,0% |
| UNBA 502. Liga | RUN'N GUN | 1 | 39:04 | 21 | 21,0 | 6,0 | 4,0 | 1,0 | 2,0 | 66,7% | 25,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






