Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 381 min | 38:08 |
| Punkty | 118 | 11,8 |
| Zbiórki | 50 | 5,0 |
| — w ataku | 9 | 0,9 |
| — w obronie | 41 | 4,1 |
| Asysty | 28 | 2,8 |
| Przechwyty | 27 | 2,7 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 31 | 3,1 |
| Przewinienia | 25 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 95 | 9,5 |
- 33,3%FG47 z 141 z gry
- 27,3%3P18 z 66 za trzy
- 60,0%FT6 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 47 | 141 | 33,3% |
| Rzuty za dwa | 29 | 75 | 38,7% |
| Rzuty za trzy | 18 | 66 | 27,3% |
| Rzuty wolne | 6 | 10 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (7WBA) w barwach MOLES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 sty 2026 | Z87 : 52 | 32:34 | 8 | 5 | 5 | |
| 7 gru 2025 | P51 : 71 | 48:00 | 17 | 10 | 3 | |
| 23 lis 2025 | Z60 : 53 | 31:36 | 3 | 1 | 2 | |
| 16 lis 2025 | P36 : 53 | 36:30 | 5 | 3 | 0 | |
| 8 lis 2025 | Z68 : 56 | 37:07 | 22 | 4 | 2 | |
| 26 paź 2025 | P58 : 68 | 48:00 | 13 | 4 | 5 | |
| 19 paź 2025 | P55 : 62 | 33:57 | 13 | 4 | 3 | |
| 11 paź 2025 | Z51 : 48 | 36:01 | 10 | 7 | 1 | |
| 5 paź 2025 | P41 : 52 | 43:43 | 10 | 7 | 2 | |
| 28 wrz 2025 | Z86 : 47 | 33:52 | 17 | 5 | 5 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 42 mecze · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | MOLES | 4 | 29:59 | 28 | 7,0 | 3,8 | 1,5 | 0,5 | 0,3 | 34,4% | 33,3% | 100,0% |
| 8WBA2. Liga | MOLES | 10 | 34:47 | 89 | 8,9 | 3,5 | 3,5 | 1,8 | 0,3 | 34,3% | 18,8% | 59,1% |
| 7WBA2. Liga | MOLES | 10 | 38:08 | 118 | 11,8 | 5,0 | 2,8 | 2,7 | 0,1 | 33,3% | 27,3% | 60,0% |
| 7WBABaraże | MOLES | 1 | 24:10 | 3 | 3,0 | 1,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 20,0% | 25,0% | — |
| 6WBA3. Liga | MOLES | 13 | 29:40 | 136 | 10,5 | 3,6 | 3,6 | 3,5 | 0,2 | 42,2% | 37,2% | 73,3% |
| 4WBA2. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 3 | 27:20 | 14 | 4,7 | 2,0 | 2,3 | 0,3 | 0,0 | 31,3% | 20,0% | 75,0% |
| UNBA 502. Liga | RUN'N GUN | 1 | 39:04 | 21 | 21,0 | 6,0 | 4,0 | 1,0 | 2,0 | 66,7% | 25,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






