PiotrAbramowicz
35YOUNG OLD TEAM ONE3. Liga · 6WBA
- 2025–2026
- 27 meczów w karierze
- 3 sezony
- 2 drużyny
- 158pktw 9 meczach
- 17,6pktna mecz
- 11,1zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 341 min | 37:55 |
| Punkty | 158 | 17,6 |
| Zbiórki | 100 | 11,1 |
| — w ataku | 39 | 4,3 |
| — w obronie | 61 | 6,8 |
| Asysty | 12 | 1,3 |
| Przechwyty | 5 | 0,6 |
| Bloki | 9 | 1,0 |
| Straty | 25 | 2,8 |
| Przewinienia | 8 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 23 | 2,6 |
| Ocena (EFF) | 187 | 20,8 |
- 52,4%FG66 z 126 z gry
- 0,0%3P0 z 14 za trzy
- 68,4%FT26 z 38 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 66 | 126 | 52,4% |
| Rzuty za dwa | 66 | 112 | 58,9% |
| Rzuty za trzy | 0 | 14 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 26 | 38 | 68,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (6WBA) w barwach YOUNG OLD TEAM ONE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 cze 2025 | P53 : 61 | 44:16 | 16 | 16 | 0 | |
| 18 maj 2025 | Z64 : 60 | 44:42 | 19 | 13 | 2 | |
| 11 maj 2025 | Z86 : 72 | 42:07 | 22 | 12 | 3 | |
| 27 kwi 2025 | P77 : 86 | 42:23 | 17 | 11 | 0 | |
| 13 kwi 2025 | P46 : 92 | 41:25 | 17 | 13 | 0 | |
| 6 kwi 2025 | P65 : 110 | 40:58 | 20 | 10 | 1 | |
| 22 mar 2025 | Z92 : 90 | 34:49 | 26 | 12 | 5 | |
| 9 mar 2025 | P55 : 92 | 25:16 | 9 | 4 | 0 | |
| 2 mar 2025 | P53 : 72 | 25:15 | 12 | 9 | 1 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 27 meczów · 3 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | FASOLKI | 2 | 23:20 | 13 | 6,5 | 7,5 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 16,7% | 0,0% | 90,0% |
| 8WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 9 | 33:06 | 97 | 10,8 | 6,3 | 1,4 | 0,7 | 0,6 | 59,4% | 40,0% | 56,5% |
| 7WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 7 | 31:56 | 51 | 7,3 | 6,9 | 1,6 | 0,9 | 1,0 | 45,7% | 25,0% | 72,7% |
| 6WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 9 | 37:55 | 158 | 17,6 | 11,1 | 1,3 | 0,6 | 1,0 | 52,4% | 0,0% | 68,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






