PiotrCzaplicki
- 2021–2026
- 86 meczów
- 12 sezonów
- 3 drużyny
- 1050pktw karierze
- 12,2pktna mecz
- 3,7zbna mecz
- 3,0astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2996 min | 34:50 |
| Punkty | 1050 | 12,2 |
| Zbiórki | 321 | 3,7 |
| — w ataku | 73 | 0,8 |
| — w obronie | 248 | 2,9 |
| Asysty | 254 | 3,0 |
| Przechwyty | 97 | 1,1 |
| Bloki | 4 | 0,0 |
| Straty | 219 | 2,5 |
| Przewinienia | 142 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 143 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 953 | 11,1 |
- 45,5%FG417 z 916 z gry
- 32,8%3P102 z 311 za trzy
- 67,5%FT114 z 169 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 417 | 916 | 45,5% |
| Rzuty za dwa | 315 | 605 | 52,1% |
| Rzuty za trzy | 102 | 311 | 32,8% |
| Rzuty wolne | 114 | 169 | 67,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | RUN'N GUN | 1 | 28:51 | 2 | 2,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | — |
| 8WBA1. Liga | RUN'N GUN | 8 | 32:56 | 85 | 10,6 | 3,5 | 2,9 | 1,4 | 0,1 | 45,1% | 26,9% | 51,9% |
| 7WBA1. Liga | RUN'N GUN | 8 | 37:51 | 88 | 11,0 | 3,0 | 3,1 | 1,3 | 0,0 | 39,8% | 18,9% | 63,6% |
| 7WBABaraże | RUN'N GUN | 1 | 27:55 | 20 | 20,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | 100,0% | 71,4% |
| 6WBA1. Liga | RUN'N GUN | 8 | 33:11 | 92 | 11,5 | 2,5 | 2,5 | 0,9 | 0,0 | 41,2% | 33,3% | 61,1% |
| 5WBA2. Liga | RUN'N GUN | 10 | 36:35 | 127 | 12,7 | 3,0 | 3,4 | 1,2 | 0,0 | 44,7% | 32,6% | 66,7% |
| 5WBABaraże | RUN'N GUN | 1 | 39:08 | 10 | 10,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 40,0% | — |
| 4WBA2. Liga | RUN'N GUN | 5 | 30:19 | 64 | 12,8 | 3,8 | 2,6 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 35,5% | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | RUN'N GUN | 9 | 40:13 | 136 | 15,1 | 3,6 | 4,1 | 1,3 | 0,0 | 43,8% | 39,5% | 62,5% |
| 2WBA2. Liga | RUN'N GUN | 10 | 33:56 | 125 | 12,5 | 4,5 | 3,8 | 1,1 | 0,1 | 50,0% | 48,4% | 90,9% |
| 1WBA3. Liga | WARSAW SHARKS | 11 | 33:52 | 133 | 12,1 | 4,0 | 2,6 | 1,1 | 0,2 | 47,0% | 29,2% | 76,2% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW SHARKS | 4 | 28:56 | 43 | 10,8 | 3,8 | 1,8 | 1,0 | 0,0 | 52,9% | 36,4% | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WARSAW SHARKS | 5 | 34:18 | 49 | 9,8 | 5,6 | 2,8 | 1,2 | 0,0 | 40,4% | 14,3% | 64,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WARSAW SHARKS | 1 | 35:19 | 13 | 13,0 | 6,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 55,6% | 50,0% | 66,7% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | Psychobasket Warszawa | 4 | 38:36 | 63 | 15,8 | 5,0 | 1,5 | 1,3 | 0,0 | 56,0% | 40,0% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






