PiotrCzaplicki
- 2021–2026
- 86 meczów
- 12 sezonów
- 3 drużyny
- 1050pktw karierze
- 12,2pktna mecz
- 3,7zbna mecz
- 3,0astna mecz
Wykresy na tle ligi, mapa rzutów i forma liczą się dla jednych rozgrywek — wybierz sezon i drużynę wyżej. Niżej: cała kariera.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2996 min | 34:50 |
| Punkty | 1050 | 12,2 |
| Zbiórki | 321 | 3,7 |
| — w ataku | 73 | 0,8 |
| — w obronie | 248 | 2,9 |
| Asysty | 254 | 3,0 |
| Przechwyty | 97 | 1,1 |
| Bloki | 4 | 0,0 |
| Straty | 219 | 2,5 |
| Przewinienia | 142 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 143 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 953 | 11,1 |
- 45,5%FG417 z 916 z gry
- 32,8%3P102 z 311 za trzy
- 67,5%FT114 z 169 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 417 | 916 | 45,5% |
| Rzuty za dwa | 315 | 605 | 52,1% |
| Rzuty za trzy | 102 | 311 | 32,8% |
| Rzuty wolne | 114 | 169 | 67,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asyst3 razy · ostatnio z WARSAW RAPTORS, 7 gru 2025
- Mecz 5+ przechwytówz TANDER LEGENDS SNDY, 23 paź 2022
- Mecz 4+ trójki4 razy · ostatnio z FOR THE WIN, 11 maj 2024
- Double-doublez FOR THE WIN, 11 maj 2024
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1050
- 50 meczówrozegranych meczów: 85
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 12
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
HANTLE I GARY20 kwi 202429pkt7zb4as32eff
SAHEL4 cze 202126pkt4zb2as24eff
MDM SERWIS8 lut 202620pkt4zb1as23eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






