Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 20,0%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 48,3%
- 20,0%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,5%
- 40,0%Udział trójek w rzutach z gryliga: 34,6%
Średnia ligi to średnia z 73 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (9WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
Forma pokazuje się od dwóch rozegranych meczów.
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 0 / 1 | 0,0% | 45,7% |
| Półdystans | 1 / 2 | 50,0% | 47,1% |
| Za trzy | 0 / 2 | 0,0% | 28,7% |
| Razem z gry | 1 / 5 | 20,0% | 40,5% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 2najwięcej punktówz TRZY PLUS JEDEN, 24 paź 2026
- 3najwięcej zbiórekz TRZY PLUS JEDEN, 24 paź 2026
- 2najwięcej asystz TRZY PLUS JEDEN, 24 paź 2026
- 1najlepszy mecz (EFF)2 pkt, 3 zb, 2 as — z TRZY PLUS JEDEN, 24 paź 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 86 meczów · 12 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2996 min | 34:50 |
| Punkty | 1050 | 12,2 |
| Zbiórki | 321 | 3,7 |
| — w ataku | 73 | 0,8 |
| — w obronie | 248 | 2,9 |
| Asysty | 254 | 3,0 |
| Przechwyty | 97 | 1,1 |
| Bloki | 4 | 0,0 |
| Straty | 219 | 2,5 |
| Przewinienia | 142 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 143 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 953 | 11,1 |
- 45,5%FG417 z 916 z gry
- 32,8%3P102 z 311 za trzy
- 67,5%FT114 z 169 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 417 | 916 | 45,5% |
| Rzuty za dwa | 315 | 605 | 52,1% |
| Rzuty za trzy | 102 | 311 | 32,8% |
| Rzuty wolne | 114 | 169 | 67,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asyst3 razy · ostatnio z WARSAW RAPTORS, 7 gru 2025
- Mecz 5+ przechwytówz TANDER LEGENDS SNDY, 23 paź 2022
- Mecz 4+ trójki4 razy · ostatnio z FOR THE WIN, 11 maj 2024
- Double-doublez FOR THE WIN, 11 maj 2024
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1050
- 50 meczówrozegranych meczów: 85
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 12
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
HANTLE I GARY20 kwi 202429pkt7zb4as32eff
SAHEL4 cze 202126pkt4zb2as24eff
MDM SERWIS8 lut 202620pkt4zb1as23eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






