PiotrDąbrowski
7PIASECZUSETSLiga Mistrzów · 6WBA
- 2020–2026
- 145 meczów w karierze
- 14 sezonów
- 4 drużyny
- 203pktw 12 meczach
- 16,9pktna mecz
- 2,7zbna mecz
- 4,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 465 min | 38:44 |
| Punkty | 203 | 16,9 |
| Zbiórki | 32 | 2,7 |
| — w ataku | 10 | 0,8 |
| — w obronie | 22 | 1,8 |
| Asysty | 51 | 4,3 |
| Przechwyty | 14 | 1,2 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 27 | 2,3 |
| Przewinienia | 13 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 33 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 147 | 12,3 |
- 37,2%FG70 z 188 z gry
- 27,4%3P29 z 106 za trzy
- 81,0%FT34 z 42 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 70 | 188 | 37,2% |
| Rzuty za dwa | 41 | 82 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 29 | 106 | 27,4% |
| Rzuty wolne | 34 | 42 | 81,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (6WBA) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 cze 2025 | P62 : 72 | 38:45 | 13 | 2 | 5 | |
| 8 cze 2025 | P48 : 64 | 42:02 | 11 | 1 | 3 | |
| 1 cze 2025 | Z81 : 79 | 60:16 | 10 | 4 | 6 | |
| 18 maj 2025 | P54 : 67 | 8:30 | 0 | 0 | 1 | |
| 11 maj 2025 | Z80 : 68 | 44:58 | 25 | 2 | 1 | |
| 27 kwi 2025 | Z65 : 58 | 34:55 | 13 | 4 | 8 | |
| 13 kwi 2025 | Z79 : 67 | 44:31 | 26 | 7 | 3 | |
| 30 mar 2025 | Z83 : 72 | 35:36 | 28 | 3 | 4 | |
| 23 mar 2025 | P70 : 110 | 45:16 | 34 | 2 | 5 | |
| 16 mar 2025 | P63 : 73 | 40:52 | 14 | 4 | 3 | |
| 9 mar 2025 | Z85 : 57 | 41:28 | 12 | 3 | 7 | |
| 2 mar 2025 | Z104 : 60 | 27:43 | 17 | 0 | 5 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 145 meczów · 14 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 4 | 34:56 | 52 | 13,0 | 2,8 | 4,3 | 1,0 | 0,0 | 44,7% | 28,6% | 100,0% |
| 9WBA1. Liga | RUN'N GUN | 2 | 38:01 | 48 | 24,0 | 5,5 | 5,0 | 1,5 | 0,0 | 38,5% | 29,6% | 71,4% |
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 11 | 39:24 | 169 | 15,4 | 2,8 | 5,3 | 1,1 | 0,0 | 43,3% | 32,9% | 87,9% |
| 8WBA1. Liga | RUN'N GUN | 10 | 38:22 | 221 | 22,1 | 3,6 | 4,4 | 0,8 | 0,0 | 49,0% | 41,2% | 88,5% |
| 7WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 12 | 35:46 | 159 | 13,3 | 2,8 | 3,7 | 0,4 | 0,0 | 36,3% | 32,6% | 85,2% |
| 7WBA1. Liga | RUN'N GUN | 4 | 25:17 | 51 | 12,8 | 1,8 | 1,5 | 0,8 | 0,0 | 43,2% | 35,3% | 86,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 12 | 38:44 | 203 | 16,9 | 2,7 | 4,3 | 1,2 | 0,0 | 37,2% | 27,4% | 81,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 9 | 35:38 | 162 | 18,0 | 1,8 | 4,0 | 0,8 | 0,0 | 46,2% | 44,4% | 82,8% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 8 | 44:13 | 200 | 25,0 | 2,6 | 5,9 | 0,4 | 0,1 | 51,9% | 41,0% | 95,3% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 12 | 38:15 | 185 | 15,4 | 1,8 | 5,7 | 0,9 | 0,0 | 48,2% | 35,3% | 90,0% |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 10 | 41:56 | 150 | 15,0 | 2,0 | 4,9 | 1,1 | 0,1 | 39,3% | 31,3% | 82,4% |
| 1WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 10 | 41:47 | 177 | 17,7 | 2,7 | 4,6 | 1,2 | 0,0 | 39,6% | 30,1% | 77,8% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 7 | 38:06 | 121 | 17,3 | 2,1 | 5,3 | 1,1 | 0,1 | 48,9% | 42,3% | 84,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | PIASECZUSETS | 8 | 37:19 | 159 | 19,9 | 2,0 | 4,8 | 0,3 | 0,0 | 46,9% | 35,1% | 89,2% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | Mlode Wilki | 3 | 46:34 | 91 | 30,3 | 3,7 | 3,7 | 1,3 | 0,0 | 54,2% | 38,5% | 81,0% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | NTL | 5 | 45:17 | 128 | 25,6 | 3,2 | 4,2 | 1,6 | 0,2 | 46,6% | 40,4% | 86,7% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NTL | 10 | 38:13 | 250 | 25,0 | 2,2 | 4,2 | 1,2 | 0,0 | 49,2% | 39,1% | 72,4% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | Mlode Wilki | 8 | 36:56 | 168 | 21,0 | 3,4 | 3,1 | 1,5 | 0,1 | 44,2% | 32,2% | 67,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






