Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 253 min | 31:38 |
| Punkty | 42 | 5,3 |
| Zbiórki | 14 | 1,8 |
| — w ataku | 3 | 0,4 |
| — w obronie | 11 | 1,4 |
| Asysty | 34 | 4,3 |
| Przechwyty | 15 | 1,9 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 33 | 4,1 |
| Przewinienia | 13 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 29 | 3,6 |
- 28,6%FG18 z 63 z gry
- 19,0%3P4 z 21 za trzy
- 100,0%FT2 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 18 | 63 | 28,6% |
| Rzuty za dwa | 14 | 42 | 33,3% |
| Rzuty za trzy | 4 | 21 | 19,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 2 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach TEKOpro. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 maj 2024 | P48 : 54 | 37:37 | 4 | 3 | 8 | |
| 12 maj 2024 | P65 : 66 | 48:00 | 2 | 0 | 10 | |
| 13 kwi 2024 | P64 : 78 | 38:37 | 13 | 0 | 2 | |
| 6 kwi 2024 | P59 : 86 | 32:47 | 4 | 1 | 5 | |
| 24 mar 2024 | P53 : 81 | 29:22 | 0 | 2 | 3 | |
| 17 mar 2024 | Z67 : 55 | 28:01 | 5 | 3 | 3 | |
| 9 mar 2024 | P65 : 75 | 38:43 | 14 | 5 | 3 | |
| 24 lut 2024 | P48 : 60 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 74 mecze · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FASOLKI | 1 | 16:52 | 1 | 1,0 | 3,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | TEKOpro | 6 | 31:38 | 28 | 4,7 | 3,3 | 3,0 | 1,8 | 0,0 | 25,6% | 33,3% | 62,5% |
| 5WBA2. Liga | TEKOpro | 4 | 29:17 | 22 | 5,5 | 4,0 | 1,8 | 0,8 | 0,5 | 40,9% | 33,3% | 100,0% |
| 5WBABaraże | TEKOpro | 1 | 33:32 | 4 | 4,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 22,2% | 0,0% | — |
| 4WBA3. Liga | TEKOpro | 8 | 31:38 | 42 | 5,3 | 1,8 | 4,3 | 1,9 | 0,3 | 28,6% | 19,0% | 100,0% |
| 3WBA3. Liga | TEKOpro | 9 | 24:07 | 60 | 6,7 | 4,4 | 3,4 | 1,9 | 0,3 | 48,1% | 30,8% | 50,0% |
| 2WBA3. Liga | TEKOpro | 12 | 29:31 | 70 | 5,8 | 3,8 | 3,3 | 2,1 | 0,3 | 33,7% | 17,6% | 60,0% |
| 1WBA3. Liga | TEKOpro | 9 | 31:03 | 71 | 7,9 | 2,9 | 4,0 | 1,8 | 0,0 | 32,5% | 16,1% | 84,2% |
| UNBA 503. Liga | TEKOpro | 7 | 42:31 | 75 | 10,7 | 5,7 | 1,9 | 2,1 | 0,6 | 32,5% | 33,3% | 83,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEKOpro | 8 | 43:59 | 106 | 13,3 | 5,3 | 2,9 | 1,9 | 0,1 | 38,8% | 27,3% | 87,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEKOpro | 5 | 40:11 | 55 | 11,0 | 4,8 | 2,4 | 1,4 | 0,2 | 34,4% | 44,0% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | TEKOpro | 3 | 39:49 | 22 | 7,3 | 4,7 | 3,7 | 1,7 | 1,0 | 33,3% | 21,4% | 50,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | TEKOpro | 1 | 12:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






