PiotrGniewek
- 2021–2026
- 57 meczów
- 7 sezonów
- 4 drużyny
- 622pktw karierze
- 10,9pktna mecz
- 4,7zbna mecz
- 2,5astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1840 min | 32:17 |
| Punkty | 622 | 10,9 |
| Zbiórki | 268 | 4,7 |
| — w ataku | 66 | 1,2 |
| — w obronie | 202 | 3,5 |
| Asysty | 143 | 2,5 |
| Przechwyty | 57 | 1,0 |
| Bloki | 36 | 0,6 |
| Straty | 88 | 1,5 |
| Przewinienia | 136 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 188 | 3,3 |
| Ocena (EFF) | 612 | 10,7 |
- 36,8%FG213 z 579 z gry
- 23,2%3P44 z 190 za trzy
- 71,7%FT152 z 212 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 213 | 579 | 36,8% |
| Rzuty za dwa | 169 | 389 | 43,4% |
| Rzuty za trzy | 44 | 190 | 23,2% |
| Rzuty wolne | 152 | 212 | 71,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 7 | 28:35 | 48 | 6,9 | 4,9 | 1,1 | 0,4 | 0,9 | 31,9% | 15,4% | 88,9% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 4 | 24:47 | 33 | 8,3 | 3,3 | 1,5 | 0,0 | 0,3 | 43,8% | 28,6% | 60,0% |
| 7WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 9:35 | 0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 9 | 27:48 | 83 | 9,2 | 3,6 | 1,2 | 0,7 | 0,9 | 40,9% | 29,2% | 68,8% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 1 | 43:51 | 6 | 6,0 | 7,0 | 7,0 | 1,0 | 2,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| 3WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 1 | 28:01 | 3 | 3,0 | 1,0 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0% | 0,0% | 75,0% |
| 2WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 10 | 37:47 | 128 | 12,8 | 5,6 | 4,3 | 1,3 | 0,4 | 38,1% | 28,6% | 66,7% |
| 1WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 10 | 33:20 | 134 | 13,4 | 5,2 | 3,2 | 0,9 | 0,5 | 41,2% | 25,0% | 90,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 1 | 11:45 | 2 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | THUNDER FALCONS | 8 | 34:39 | 122 | 15,3 | 5,5 | 2,4 | 1,3 | 0,9 | 39,2% | 20,0% | 68,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | THUNDER FALCONS | 5 | 41:49 | 63 | 12,6 | 5,4 | 2,2 | 2,8 | 0,4 | 26,9% | 20,0% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






