PiotrGniewek
77HUTNICZE WILKILiga Mistrzów · 6WBA
- 2021–2026
- 57 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 4 drużyny
- 83pktw 9 meczach
- 9,2pktna mecz
- 3,6zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 250 min | 27:48 |
| Punkty | 83 | 9,2 |
| Zbiórki | 32 | 3,6 |
| — w ataku | 8 | 0,9 |
| — w obronie | 24 | 2,7 |
| Asysty | 11 | 1,2 |
| Przechwyty | 6 | 0,7 |
| Bloki | 8 | 0,9 |
| Straty | 11 | 1,2 |
| Przewinienia | 20 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 25 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 80 | 8,9 |
- 40,9%FG27 z 66 z gry
- 29,2%3P7 z 24 za trzy
- 68,8%FT22 z 32 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 27 | 66 | 40,9% |
| Rzuty za dwa | 20 | 42 | 47,6% |
| Rzuty za trzy | 7 | 24 | 29,2% |
| Rzuty wolne | 22 | 32 | 68,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (6WBA) w barwach HUTNICZE WILKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 maj 2025 | Z87 : 71 | 25:52 | 7 | 7 | 4 | |
| 18 maj 2025 | Z64 : 61 | 48:00 | 10 | 10 | 2 | |
| 11 maj 2025 | P66 : 73 | 12:16 | 5 | 1 | 1 | |
| 13 kwi 2025 | P48 : 79 | 33:53 | 7 | 2 | 0 | |
| 6 kwi 2025 | P76 : 78 | 19:58 | 14 | 3 | 1 | |
| 16 mar 2025 | Z64 : 58 | 40:07 | 8 | 3 | 1 | |
| 9 mar 2025 | P78 : 85 | 28:19 | 3 | 3 | 0 | |
| 2 mar 2025 | P60 : 104 | 41:46 | 29 | 3 | 2 | |
| 23 lut 2025 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 57 meczów · 7 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 7 | 28:35 | 48 | 6,9 | 4,9 | 1,1 | 0,4 | 0,9 | 31,9% | 15,4% | 88,9% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 4 | 24:47 | 33 | 8,3 | 3,3 | 1,5 | 0,0 | 0,3 | 43,8% | 28,6% | 60,0% |
| 7WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 9:35 | 0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 9 | 27:48 | 83 | 9,2 | 3,6 | 1,2 | 0,7 | 0,9 | 40,9% | 29,2% | 68,8% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 1 | 43:51 | 6 | 6,0 | 7,0 | 7,0 | 1,0 | 2,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| 3WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 1 | 28:01 | 3 | 3,0 | 1,0 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0% | 0,0% | 75,0% |
| 2WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 10 | 37:47 | 128 | 12,8 | 5,6 | 4,3 | 1,3 | 0,4 | 38,1% | 28,6% | 66,7% |
| 1WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 10 | 33:20 | 134 | 13,4 | 5,2 | 3,2 | 0,9 | 0,5 | 41,2% | 25,0% | 90,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 1 | 11:45 | 2 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | THUNDER FALCONS | 8 | 34:39 | 122 | 15,3 | 5,5 | 2,4 | 1,3 | 0,9 | 39,2% | 20,0% | 68,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | THUNDER FALCONS | 5 | 41:49 | 63 | 12,6 | 5,4 | 2,2 | 2,8 | 0,4 | 26,9% | 20,0% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






