Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 523 min | 40:14 |
| Punkty | 118 | 9,1 |
| Zbiórki | 29 | 2,2 |
| — w ataku | 6 | 0,5 |
| — w obronie | 23 | 1,8 |
| Asysty | 86 | 6,6 |
| Przechwyty | 16 | 1,2 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 38 | 2,9 |
| Przewinienia | 29 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 25 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 157 | 12,1 |
- 45,3%FG43 z 95 z gry
- 34,6%3P9 z 26 za trzy
- 88,5%FT23 z 26 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 43 | 95 | 45,3% |
| Rzuty za dwa | 34 | 69 | 49,3% |
| Rzuty za trzy | 9 | 26 | 34,6% |
| Rzuty wolne | 23 | 26 | 88,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (1WBA) w barwach POLIBUDA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 sty 2023 | P78 : 82 | 48:00 | 11 | 2 | 9 | |
| 19 sty 2023 | P79 : 79 | 41:04 | 9 | 0 | 9 | |
| 14 sty 2023 | P49 : 86 | 36:13 | 8 | 3 | 4 | |
| 18 gru 2022 | Z71 : 59 | 37:28 | 9 | 4 | 2 | |
| 11 gru 2022 | Z60 : 50 | 41:13 | 9 | 2 | 7 | |
| 4 gru 2022 | Z76 : 66 | 36:13 | 8 | 4 | 6 | |
| 30 lis 2022 | Z80 : 79 | 38:22 | 5 | 1 | 6 | |
| 20 lis 2022 | Z96 : 83 | 43:53 | 14 | 2 | 14 | |
| 13 lis 2022 | P47 : 63 | 43:13 | 10 | 3 | 5 | |
| 23 paź 2022 | Z76 : 68 | 41:36 | 9 | 2 | 8 | |
| 16 paź 2022 | P59 : 63 | 39:04 | 14 | 2 | 5 | |
| 9 paź 2022 | Z80 : 56 | 34:04 | 7 | 0 | 5 | |
| 2 paź 2022 | Z86 : 46 | 42:40 | 5 | 4 | 6 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 145 meczów · 11 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 4 | 38:59 | 39 | 9,8 | 3,5 | 7,3 | 0,8 | 0,0 | 53,3% | 50,0% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 14 | 41:00 | 90 | 6,4 | 2,6 | 7,6 | 0,6 | 0,3 | 32,4% | 10,7% | 73,9% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 11 | 43:56 | 90 | 8,2 | 2,6 | 6,6 | 0,9 | 0,1 | 40,0% | 16,7% | 76,5% |
| 7WBA1. Liga | DACHMUR | 6 | 46:13 | 100 | 16,7 | 5,7 | 4,5 | 1,0 | 0,0 | 37,3% | 27,3% | 75,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 11 | 36:44 | 48 | 4,4 | 2,7 | 4,5 | 0,5 | 0,0 | 42,2% | 25,0% | 43,8% |
| 6WBA1. Liga | DACHMUR | 8 | 35:19 | 95 | 11,9 | 2,9 | 9,0 | 1,0 | 0,1 | 46,3% | 18,2% | 88,2% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 13 | 43:02 | 101 | 7,8 | 2,4 | 6,2 | 1,2 | 0,1 | 47,1% | 38,1% | 52,0% |
| 5WBA1. Liga | MSJ VISION | 2 | 48:00 | 25 | 12,5 | 3,0 | 6,0 | 1,0 | 0,5 | 34,5% | 33,3% | 100,0% |
| 4WBA1. Liga | POLIBUDA | 10 | 28:36 | 66 | 6,6 | 1,1 | 4,5 | 1,1 | 0,0 | 44,4% | 42,9% | 88,2% |
| 4WBA2. Liga | MSJ VISION | 8 | 30:55 | 90 | 11,3 | 2,3 | 5,4 | 0,6 | 0,0 | 47,6% | 12,5% | 81,8% |
| 3WBA1. Liga | POLIBUDA | 8 | 34:19 | 52 | 6,5 | 2,4 | 6,0 | 1,0 | 0,3 | 48,9% | 10,0% | 87,5% |
| 3WBA2. Liga | MSJ VISION | 5 | 40:44 | 51 | 10,2 | 2,4 | 6,8 | 1,6 | 0,0 | 25,6% | 12,0% | 100,0% |
| 2WBA1. Liga | POLIBUDA | 10 | 40:11 | 48 | 4,8 | 2,8 | 9,0 | 1,5 | 0,0 | 38,2% | 14,3% | 100,0% |
| 1WBA1. Liga | POLIBUDA | 13 | 40:14 | 118 | 9,1 | 2,2 | 6,6 | 1,2 | 0,1 | 45,3% | 34,6% | 88,5% |
| UNBA 501. Liga | POLIBUDA | 10 | 39:10 | 79 | 7,9 | 3,1 | 6,3 | 1,4 | 0,0 | 37,9% | 20,0% | 56,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | POLIBUDA | 12 | 35:45 | 82 | 6,8 | 2,8 | 4,4 | 0,8 | 0,0 | 36,2% | 14,3% | 68,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






