PiotrŁazarek
10PIASECZUSETSLiga Mistrzów · 8WBA
- 2022–2026
- 65 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 140pktw 11 meczach
- 12,7pktna mecz
- 7,5zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 378 min | 34:23 |
| Punkty | 140 | 12,7 |
| Zbiórki | 82 | 7,5 |
| — w ataku | 18 | 1,6 |
| — w obronie | 64 | 5,8 |
| Asysty | 17 | 1,5 |
| Przechwyty | 18 | 1,6 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 22 | 2,0 |
| Przewinienia | 29 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 50 | 4,5 |
| Ocena (EFF) | 168 | 15,3 |
- 55,6%FG55 z 99 z gry
- 0,0%3P0 z 7 za trzy
- 54,5%FT30 z 55 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 55 | 99 | 55,6% |
| Rzuty za dwa | 55 | 92 | 59,8% |
| Rzuty za trzy | 0 | 7 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 30 | 55 | 54,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | P33 : 74 | 22:52 | 2 | 8 | 0 | |
| 24 maj 2026 | Z54 : 51 | 31:45 | 19 | 4 | 1 | |
| 17 maj 2026 | Z69 : 60 | 42:19 | 22 | 6 | 0 | |
| 10 maj 2026 | Z75 : 67 | 41:17 | 12 | 7 | 2 | |
| 26 kwi 2026 | Z92 : 77 | 25:55 | 12 | 9 | 1 | |
| 19 kwi 2026 | Z89 : 69 | 42:55 | 11 | 8 | 2 | |
| 12 kwi 2026 | Z84 : 65 | 27:41 | 11 | 8 | 2 | |
| 29 mar 2026 | Z80 : 69 | 32:16 | 9 | 8 | 3 | |
| 22 mar 2026 | Z69 : 61 | 31:03 | 9 | 3 | 0 | |
| 15 mar 2026 | Z98 : 62 | 37:34 | 14 | 10 | 3 | |
| 15 lut 2026 | Z83 : 74 | 42:37 | 19 | 11 | 3 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 65 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 5 | 34:47 | 95 | 19,0 | 8,2 | 3,0 | 2,0 | 1,2 | 61,2% | 20,0% | 43,5% |
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 11 | 34:23 | 140 | 12,7 | 7,5 | 1,5 | 1,6 | 0,2 | 55,6% | 0,0% | 54,5% |
| 7WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 9 | 37:02 | 158 | 17,6 | 6,9 | 1,9 | 1,1 | 0,3 | 65,3% | 20,0% | 52,4% |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 3 | 42:55 | 61 | 20,3 | 7,3 | 2,0 | 1,7 | 1,7 | 65,9% | 16,7% | 54,5% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 10 | 31:33 | 162 | 16,2 | 7,5 | 1,3 | 2,1 | 1,3 | 60,2% | 40,0% | 58,1% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 4 | 35:44 | 55 | 13,8 | 6,8 | 2,5 | 1,8 | 0,8 | 54,5% | — | 53,8% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 12 | 33:19 | 250 | 20,8 | 7,0 | 2,1 | 2,0 | 1,4 | 69,0% | 42,9% | 71,2% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 23:48 | 116 | 10,5 | 4,0 | 0,9 | 0,9 | 0,9 | 58,6% | 0,0% | 42,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






