PiotrŁazarek
42PIASECZUSETS1. Liga · 3WBA
- 2022–2026
- 65 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 250pktw 12 meczach
- 20,8pktna mecz
- 7,0zbna mecz
- 2,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 400 min | 33:19 |
| Punkty | 250 | 20,8 |
| Zbiórki | 84 | 7,0 |
| — w ataku | 40 | 3,3 |
| — w obronie | 44 | 3,7 |
| Asysty | 25 | 2,1 |
| Przechwyty | 24 | 2,0 |
| Bloki | 17 | 1,4 |
| Straty | 13 | 1,1 |
| Przewinienia | 31 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 55 | 4,6 |
| Ocena (EFF) | 323 | 26,9 |
- 69,0%FG100 z 145 z gry
- 42,9%3P3 z 7 za trzy
- 71,2%FT47 z 66 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 100 | 145 | 69,0% |
| Rzuty za dwa | 97 | 138 | 70,3% |
| Rzuty za trzy | 3 | 7 | 42,9% |
| Rzuty wolne | 47 | 66 | 71,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 gru 2023 | P65 : 69 | 32:40 | 15 | 8 | 1 | |
| 17 gru 2023 | Z75 : 63 | 35:57 | 21 | 14 | 3 | |
| 10 gru 2023 | Z101 : 60 | 24:49 | 29 | 8 | 1 | |
| 3 gru 2023 | Z105 : 78 | 25:31 | 18 | 3 | 1 | |
| 26 lis 2023 | Z94 : 70 | 27:26 | 23 | 5 | 1 | |
| 19 lis 2023 | Z75 : 69 | 28:36 | 11 | 10 | 2 | |
| 12 lis 2023 | Z82 : 62 | 33:52 | 16 | 3 | 2 | |
| 5 lis 2023 | Z88 : 64 | 40:25 | 16 | 8 | 3 | |
| 22 paź 2023 | Z82 : 68 | 44:34 | 35 | 9 | 1 | |
| 15 paź 2023 | Z89 : 57 | 26:48 | 21 | 5 | 3 | |
| 8 paź 2023 | Z90 : 69 | 38:01 | 29 | 9 | 4 | |
| 1 paź 2023 | P64 : 67 | 41:13 | 16 | 2 | 3 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 65 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 5 | 34:47 | 95 | 19,0 | 8,2 | 3,0 | 2,0 | 1,2 | 61,2% | 20,0% | 43,5% |
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 11 | 34:23 | 140 | 12,7 | 7,5 | 1,5 | 1,6 | 0,2 | 55,6% | 0,0% | 54,5% |
| 7WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 9 | 37:02 | 158 | 17,6 | 6,9 | 1,9 | 1,1 | 0,3 | 65,3% | 20,0% | 52,4% |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 3 | 42:55 | 61 | 20,3 | 7,3 | 2,0 | 1,7 | 1,7 | 65,9% | 16,7% | 54,5% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 10 | 31:33 | 162 | 16,2 | 7,5 | 1,3 | 2,1 | 1,3 | 60,2% | 40,0% | 58,1% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 4 | 35:44 | 55 | 13,8 | 6,8 | 2,5 | 1,8 | 0,8 | 54,5% | — | 53,8% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 12 | 33:19 | 250 | 20,8 | 7,0 | 2,1 | 2,0 | 1,4 | 69,0% | 42,9% | 71,2% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 23:48 | 116 | 10,5 | 4,0 | 0,9 | 0,9 | 0,9 | 58,6% | 0,0% | 42,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






