PiotrMadrach
89D7
- 2023–2026
- 52 mecze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 331pktw karierze
- 6,4pktna mecz
- 5,2zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1515 min | 29:08 |
| Punkty | 331 | 6,4 |
| Zbiórki | 271 | 5,2 |
| — w ataku | 75 | 1,4 |
| — w obronie | 196 | 3,8 |
| Asysty | 76 | 1,5 |
| Przechwyty | 48 | 0,9 |
| Bloki | 11 | 0,2 |
| Straty | 71 | 1,4 |
| Przewinienia | 71 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 52 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 421 | 8,1 |
- 40,1%FG145 z 362 z gry
- 17,9%3P7 z 39 za trzy
- 54,8%FT34 z 62 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 145 | 362 | 40,1% |
| Rzuty za dwa | 138 | 323 | 42,7% |
| Rzuty za trzy | 7 | 39 | 17,9% |
| Rzuty wolne | 34 | 62 | 54,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | D7 | 3 | 18:37 | 1 | 0,3 | 2,0 | 0,7 | 0,7 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 50,0% |
| 7WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 11 | 28:07 | 60 | 5,5 | 4,4 | 1,2 | 0,9 | 0,4 | 37,3% | 14,3% | 69,2% |
| 6WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 12 | 27:59 | 91 | 7,6 | 4,5 | 1,4 | 0,7 | 0,2 | 46,0% | 25,0% | 56,3% |
| 6WBABaraże | THAISTY TIGERS | 1 | 42:47 | 4 | 4,0 | 4,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | — |
| 5WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 9 | 30:11 | 61 | 6,8 | 6,4 | 1,3 | 0,8 | 0,1 | 36,3% | 15,4% | 16,7% |
| 4WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 6 | 32:27 | 36 | 6,0 | 8,3 | 1,5 | 1,3 | 0,2 | 36,8% | 16,7% | 50,0% |
| 3WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 10 | 30:31 | 78 | 7,8 | 5,1 | 1,9 | 1,3 | 0,3 | 44,9% | 33,3% | 63,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






