PiotrMadrach
84THAISTY TIGERS3. Liga · 6WBA
- 2023–2026
- 52 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 91pktw 12 meczach
- 7,6pktna mecz
- 4,5zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 336 min | 27:59 |
| Punkty | 91 | 7,6 |
| Zbiórki | 54 | 4,5 |
| — w ataku | 16 | 1,3 |
| — w obronie | 38 | 3,2 |
| Asysty | 17 | 1,4 |
| Przechwyty | 8 | 0,7 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 14 | 1,2 |
| Przewinienia | 12 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 104 | 8,7 |
- 46,0%FG40 z 87 z gry
- 25,0%3P2 z 8 za trzy
- 56,3%FT9 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 40 | 87 | 46,0% |
| Rzuty za dwa | 38 | 79 | 48,1% |
| Rzuty za trzy | 2 | 8 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 9 | 16 | 56,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (6WBA) w barwach THAISTY TIGERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 cze 2025 | P64 : 83 | 47:06 | 12 | 5 | 5 | |
| 1 cze 2025 | P90 : 92 | 46:55 | 11 | 8 | 2 | |
| 31 maj 2025 | Z52 : 40 | 32:31 | 6 | 5 | 2 | |
| 17 maj 2025 | Z75 : 49 | 26:25 | 9 | 1 | 3 | |
| 11 maj 2025 | Z96 : 70 | 29:30 | 10 | 9 | 1 | |
| 27 kwi 2025 | P54 : 74 | 20:13 | 6 | 4 | 0 | |
| 13 kwi 2025 | P50 : 61 | 18:06 | 5 | 4 | 0 | |
| 6 kwi 2025 | Z82 : 49 | 26:49 | 4 | 5 | 0 | |
| 23 mar 2025 | Z75 : 48 | 24:00 | 10 | 2 | 0 | |
| 16 mar 2025 | P52 : 60 | 29:03 | 8 | 6 | 2 | |
| 9 mar 2025 | Z92 : 55 | 20:34 | 2 | 2 | 1 | |
| 2 mar 2025 | Z87 : 59 | 14:33 | 8 | 3 | 1 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 52 mecze · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | D7 | 3 | 18:37 | 1 | 0,3 | 2,0 | 0,7 | 0,7 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 50,0% |
| 7WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 11 | 28:07 | 60 | 5,5 | 4,4 | 1,2 | 0,9 | 0,4 | 37,3% | 14,3% | 69,2% |
| 6WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 12 | 27:59 | 91 | 7,6 | 4,5 | 1,4 | 0,7 | 0,2 | 46,0% | 25,0% | 56,3% |
| 6WBABaraże | THAISTY TIGERS | 1 | 42:47 | 4 | 4,0 | 4,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | — |
| 5WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 9 | 30:11 | 61 | 6,8 | 6,4 | 1,3 | 0,8 | 0,1 | 36,3% | 15,4% | 16,7% |
| 4WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 6 | 32:27 | 36 | 6,0 | 8,3 | 1,5 | 1,3 | 0,2 | 36,8% | 16,7% | 50,0% |
| 3WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 10 | 30:31 | 78 | 7,8 | 5,1 | 1,9 | 1,3 | 0,3 | 44,9% | 33,3% | 63,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






