PiotrMilewski
0FOR THE WIN2. Liga · 2WBA
- 2021–2026
- 40 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 3 drużyny
- 52pktw 7 meczach
- 7,4pktna mecz
- 6,1zbna mecz
- 0,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 222 min | 31:41 |
| Punkty | 52 | 7,4 |
| Zbiórki | 43 | 6,1 |
| — w ataku | 7 | 1,0 |
| — w obronie | 36 | 5,1 |
| Asysty | 5 | 0,7 |
| Przechwyty | 4 | 0,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 12 | 1,7 |
| Przewinienia | 10 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 2,1 |
| Ocena (EFF) | 47 | 6,7 |
- 36,1%FG22 z 61 z gry
- 0,0%3P0 z 7 za trzy
- 57,1%FT8 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 22 | 61 | 36,1% |
| Rzuty za dwa | 22 | 54 | 40,7% |
| Rzuty za trzy | 0 | 7 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 8 | 14 | 57,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach FOR THE WIN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2023 | P41 : 75 | 39:21 | 5 | 5 | 0 | |
| 28 maj 2023 | P61 : 71 | 39:01 | 8 | 8 | 1 | |
| 13 maj 2023 | Z79 : 56 | 25:51 | 7 | 3 | 2 | |
| 22 kwi 2023 | Z75 : 60 | 30:46 | 7 | 8 | 1 | |
| 2 kwi 2023 | Z74 : 70 | 29:45 | 12 | 6 | 0 | |
| 19 mar 2023 | Z84 : 66 | 21:31 | 6 | 9 | 0 | |
| 11 mar 2023 | P48 : 61 | 35:30 | 7 | 4 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 40 meczów · 8 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 6 | 18:37 | 19 | 3,2 | 2,0 | 0,8 | 0,7 | 0,0 | 25,0% | 12,5% | 66,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 2 | 14:34 | 4 | 2,0 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | — |
| 5WBA2. Liga | FOR THE WIN | 3 | 20:23 | 12 | 4,0 | 2,7 | 1,3 | 0,7 | 0,0 | 33,3% | — | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 9 | 30:34 | 93 | 10,3 | 3,7 | 1,6 | 0,3 | 0,0 | 39,8% | 36,8% | 46,5% |
| 3WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 7 | 31:47 | 71 | 10,1 | 4,0 | 1,7 | 1,0 | 0,1 | 40,0% | 40,0% | 43,8% |
| 2WBA2. Liga | FOR THE WIN | 7 | 31:41 | 52 | 7,4 | 6,1 | 0,7 | 0,6 | 0,0 | 36,1% | 0,0% | 57,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HANTLE I GARY | 4 | 35:05 | 53 | 13,3 | 6,3 | 3,0 | 0,3 | 0,0 | 40,7% | 8,3% | 36,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HANTLE I GARY | 1 | 32:42 | 4 | 4,0 | 6,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






