PiotrMuszynski
- 2023–2026
- 40 meczów
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 46pktw karierze
- 1,2pktna mecz
- 1,9zbna mecz
- 0,5astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 624 min | 15:36 |
| Punkty | 46 | 1,2 |
| Zbiórki | 74 | 1,9 |
| — w ataku | 9 | 0,2 |
| — w obronie | 65 | 1,6 |
| Asysty | 20 | 0,5 |
| Przechwyty | 15 | 0,4 |
| Bloki | 2 | 0,1 |
| Straty | 35 | 0,9 |
| Przewinienia | 38 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,2 |
| Ocena (EFF) | 61 | 1,5 |
- 21,3%FG16 z 75 z gry
- 16,4%3P9 z 55 za trzy
- 71,4%FT5 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 16 | 75 | 21,3% |
| Rzuty za dwa | 7 | 20 | 35,0% |
| Rzuty za trzy | 9 | 55 | 16,4% |
| Rzuty wolne | 5 | 7 | 71,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 2 | 17:08 | 2 | 1,0 | 1,0 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| 8WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 7 | 18:33 | 8 | 1,1 | 2,3 | 0,6 | 0,6 | 0,1 | 25,0% | 20,0% | — |
| 7WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 3 | 27:33 | 4 | 1,3 | 3,7 | 0,7 | 0,3 | 0,3 | 18,2% | 0,0% | — |
| 5WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 8 | 15:39 | 15 | 1,9 | 2,4 | 0,5 | 0,4 | 0,0 | 35,7% | 25,0% | 100,0% |
| 4WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 7 | 13:32 | 8 | 1,1 | 1,0 | 0,7 | 0,1 | 0,0 | 10,0% | 12,5% | 100,0% |
| 3WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 13 | 12:07 | 9 | 0,7 | 1,5 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 20,0% | 25,0% | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






