PiotrMuszynski
15BBALL BOOMERS3. Liga · 8WBA
- 2023–2026
- 40 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 8pktw 7 meczach
- 1,1pktna mecz
- 2,3zbna mecz
- 0,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 130 min | 18:33 |
| Punkty | 8 | 1,1 |
| Zbiórki | 16 | 2,3 |
| — w ataku | 2 | 0,3 |
| — w obronie | 14 | 2,0 |
| Asysty | 4 | 0,6 |
| Przechwyty | 4 | 0,6 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 5 | 0,7 |
| Przewinienia | 7 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 19 | 2,7 |
- 25,0%FG3 z 12 z gry
- 20,0%3P2 z 10 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 3 | 12 | 25,0% |
| Rzuty za dwa | 1 | 2 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 2 | 10 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach BBALL BOOMERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 maj 2026 | P48 : 73 | 16:03 | 3 | 1 | 0 | |
| 19 kwi 2026 | P49 : 61 | 21:33 | 0 | 2 | 0 | |
| 11 kwi 2026 | Z59 : 53 | 18:22 | 0 | 3 | 0 | |
| 29 mar 2026 | Z73 : 46 | 24:40 | 3 | 3 | 1 | |
| 15 mar 2026 | P48 : 51 | 11:49 | 0 | 3 | 1 | |
| 7 mar 2026 | Z67 : 56 | 19:13 | 0 | 2 | 1 | |
| 22 lut 2026 | P52 : 61 | 18:11 | 2 | 2 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 40 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 2 | 17:08 | 2 | 1,0 | 1,0 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| 8WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 7 | 18:33 | 8 | 1,1 | 2,3 | 0,6 | 0,6 | 0,1 | 25,0% | 20,0% | — |
| 7WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 3 | 27:33 | 4 | 1,3 | 3,7 | 0,7 | 0,3 | 0,3 | 18,2% | 0,0% | — |
| 5WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 8 | 15:39 | 15 | 1,9 | 2,4 | 0,5 | 0,4 | 0,0 | 35,7% | 25,0% | 100,0% |
| 4WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 7 | 13:32 | 8 | 1,1 | 1,0 | 0,7 | 0,1 | 0,0 | 10,0% | 12,5% | 100,0% |
| 3WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 13 | 12:07 | 9 | 0,7 | 1,5 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 20,0% | 25,0% | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






