
PiotrNiewczas
3FOR THE WINTagomago.pl Cup Amator 2021 · Tagomago.pl Cup Amator 2021
- 2020–2026
- 123 mecze w karierze
- 13 sezonów
- 1 drużyna
- 50pktw 6 meczach
- 8,3pktna mecz
- 5,0zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 218 min | 36:22 |
| Punkty | 50 | 8,3 |
| Zbiórki | 30 | 5,0 |
| — w ataku | 8 | 1,3 |
| — w obronie | 22 | 3,7 |
| Asysty | 8 | 1,3 |
| Przechwyty | 6 | 1,0 |
| Bloki | 1 | 0,2 |
| Straty | 7 | 1,2 |
| Przewinienia | 10 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 47 | 7,8 |
- 35,6%FG21 z 59 z gry
- 30,0%3P6 z 20 za trzy
- 40,0%FT2 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 59 | 35,6% |
| Rzuty za dwa | 15 | 39 | 38,5% |
| Rzuty za trzy | 6 | 20 | 30,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 5 | 40,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Tagomago.pl Cup Amator 2021 (Tagomago.pl Cup Amator 2021) w barwach FOR THE WIN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 cze 2021 | Z61 : 57 | 44:42 | 14 | 1 | 2 | |
| 13 cze 2021 | Z70 : 51 | 25:49 | 9 | 8 | 0 | |
| 5 cze 2021 | P42 : 53 | 48:00 | 9 | 10 | 1 | |
| 3 cze 2021 | P59 : 68 | 30:28 | 5 | 7 | 1 | |
| 30 maj 2021 | P61 : 66 | 44:13 | 10 | 3 | 2 | |
| 29 maj 2021 | P41 : 65 | 25:01 | 3 | 1 | 2 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 123 mecze · 13 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FOR THE WIN | 2 | 19:44 | 11 | 5,5 | 1,0 | 3,5 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 33,3% | — |
| 8WBA2. Liga | FOR THE WIN | 9 | 17:46 | 35 | 3,9 | 1,4 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | 28,8% | 18,2% | 50,0% |
| 7WBA2. Liga | FOR THE WIN | 9 | 25:48 | 38 | 4,2 | 2,3 | 1,8 | 0,9 | 0,1 | 18,5% | 16,3% | 63,6% |
| 7WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 40:00 | 12 | 12,0 | 8,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 41,7% | 16,7% | 25,0% |
| 6WBA2. Liga | FOR THE WIN | 10 | 25:00 | 54 | 5,4 | 2,7 | 1,1 | 0,2 | 0,0 | 37,0% | 31,4% | 75,0% |
| 5WBA2. Liga | FOR THE WIN | 9 | 29:37 | 58 | 6,4 | 2,3 | 1,6 | 0,6 | 0,3 | 33,8% | 26,1% | 57,1% |
| 4WBA2. Liga | FOR THE WIN | 10 | 25:18 | 64 | 6,4 | 2,6 | 0,7 | 0,6 | 0,3 | 37,3% | 26,9% | 53,8% |
| 3WBA2. Liga | FOR THE WIN | 10 | 32:14 | 76 | 7,6 | 3,6 | 1,3 | 1,0 | 0,5 | 32,3% | 10,2% | 58,3% |
| 3WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 40:00 | 15 | 15,0 | 3,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 100,0% |
| 2WBA2. Liga | FOR THE WIN | 11 | 29:09 | 69 | 6,3 | 2,0 | 0,7 | 0,8 | 0,3 | 36,6% | 28,1% | 0,0% |
| 1WBA2. Liga | FOR THE WIN | 12 | 30:10 | 55 | 4,6 | 4,6 | 0,9 | 1,2 | 0,3 | 28,8% | 10,3% | 33,3% |
| 1WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 35:30 | 14 | 14,0 | 6,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 50,0% | — |
| UNBA 502. Liga | FOR THE WIN | 10 | 26:45 | 41 | 4,1 | 4,0 | 0,6 | 0,5 | 0,0 | 28,3% | 16,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | FOR THE WIN | 6 | 31:01 | 34 | 5,7 | 3,5 | 1,3 | 0,7 | 0,0 | 27,9% | 21,7% | 55,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FOR THE WIN | 5 | 22:23 | 16 | 3,2 | 3,2 | 0,6 | 0,8 | 0,0 | 24,1% | 7,1% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FOR THE WIN | 6 | 36:22 | 50 | 8,3 | 5,0 | 1,3 | 1,0 | 0,2 | 35,6% | 30,0% | 40,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | FOR THE WIN | 11 | 34:22 | 104 | 9,5 | 4,7 | 0,8 | 0,7 | 0,5 | 29,5% | 31,3% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






