PrzemekZalewski
23INIEMAMOCNI2. Liga · 4WBA
- 2023–2026
- 47 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 17pktw 8 meczach
- 2,1pktna mecz
- 1,8zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 222 min | 27:41 |
| Punkty | 17 | 2,1 |
| Zbiórki | 14 | 1,8 |
| — w ataku | 2 | 0,3 |
| — w obronie | 12 | 1,5 |
| Asysty | 11 | 1,4 |
| Przechwyty | 5 | 0,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 8 | 1,0 |
| Przewinienia | 17 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 2 | 0,3 |
- 14,6%FG6 z 41 z gry
- 18,5%3P5 z 27 za trzy
- 0,0%FT0 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 6 | 41 | 14,6% |
| Rzuty za dwa | 1 | 14 | 7,1% |
| Rzuty za trzy | 5 | 27 | 18,5% |
| Rzuty wolne | 0 | 2 | 0,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach INIEMAMOCNI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 maj 2024 | P63 : 73 | 22:34 | 2 | 3 | 0 | |
| 21 kwi 2024 | P76 : 92 | 37:34 | 6 | 2 | 1 | |
| 7 kwi 2024 | P69 : 81 | 36:08 | 3 | 1 | 1 | |
| 17 mar 2024 | P69 : 88 | 28:52 | 3 | 2 | 3 | |
| 10 mar 2024 | Z90 : 55 | 24:16 | 0 | 3 | 2 | |
| 3 mar 2024 | Z83 : 79 | 23:37 | 0 | 1 | 1 | |
| 25 lut 2024 | Z70 : 64 | 20:07 | 3 | 1 | 3 | |
| 18 lut 2024 | Z71 : 57 | 28:23 | 0 | 1 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 47 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 3 | 11:35 | 0 | 0,0 | 2,3 | 0,7 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 6WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 9 | 19:56 | 20 | 2,2 | 2,0 | 0,4 | 0,0 | 0,0 | 17,5% | 20,7% | — |
| 5WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 11 | 18:13 | 27 | 2,5 | 1,1 | 0,8 | 0,2 | 0,0 | 25,0% | 16,7% | — |
| 5WBABaraże | INIEMAMOCNI | 1 | 21:11 | 2 | 2,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
| 4WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 8 | 27:41 | 17 | 2,1 | 1,8 | 1,4 | 0,6 | 0,0 | 14,6% | 18,5% | 0,0% |
| 3WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 7 | 25:33 | 35 | 5,0 | 1,6 | 1,1 | 0,1 | 0,0 | 36,1% | 33,3% | — |
| 2WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 7 | 23:43 | 16 | 2,3 | 2,1 | 0,9 | 0,4 | 0,1 | 15,2% | 7,7% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






