PrzemekZalewski
23INIEMAMOCNI1. Liga · 5WBA
- 2023–2026
- 47 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 27pktw 11 meczach
- 2,5pktna mecz
- 1,1zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 200 min | 18:13 |
| Punkty | 27 | 2,5 |
| Zbiórki | 12 | 1,1 |
| — w ataku | 3 | 0,3 |
| — w obronie | 9 | 0,8 |
| Asysty | 9 | 0,8 |
| Przechwyty | 2 | 0,2 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 3 | 0,3 |
| Przewinienia | 19 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 0 | 0,0 |
| Ocena (EFF) | 14 | 1,3 |
- 25,0%FG11 z 44 z gry
- 16,7%3P5 z 30 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 11 | 44 | 25,0% |
| Rzuty za dwa | 6 | 14 | 42,9% |
| Rzuty za trzy | 5 | 30 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach INIEMAMOCNI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 sty 2025 | P65 : 75 | 13:15 | 2 | 0 | 1 | |
| 12 sty 2025 | Z65 : 58 | 23:11 | 5 | 1 | 1 | |
| 22 gru 2024 | Z69 : 62 | 22:04 | 6 | 0 | 1 | |
| 11 gru 2024 | Z79 : 71 | 16:55 | 0 | 1 | 2 | |
| 1 gru 2024 | P62 : 69 | 19:11 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 lis 2024 | Z62 : 59 | 23:15 | 0 | 3 | 1 | |
| 9 lis 2024 | Z66 : 59 | 18:30 | 3 | 2 | 1 | |
| 20 paź 2024 | Z68 : 61 | 13:15 | 5 | 1 | 2 | |
| 13 paź 2024 | Z79 : 64 | 17:43 | 4 | 2 | 0 | |
| 6 paź 2024 | P50 : 55 | 14:20 | 2 | 1 | 0 | |
| 28 wrz 2024 | P66 : 90 | 18:46 | 0 | 1 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 47 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 3 | 11:35 | 0 | 0,0 | 2,3 | 0,7 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 6WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 9 | 19:56 | 20 | 2,2 | 2,0 | 0,4 | 0,0 | 0,0 | 17,5% | 20,7% | — |
| 5WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 11 | 18:13 | 27 | 2,5 | 1,1 | 0,8 | 0,2 | 0,0 | 25,0% | 16,7% | — |
| 5WBABaraże | INIEMAMOCNI | 1 | 21:11 | 2 | 2,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
| 4WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 8 | 27:41 | 17 | 2,1 | 1,8 | 1,4 | 0,6 | 0,0 | 14,6% | 18,5% | 0,0% |
| 3WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 7 | 25:33 | 35 | 5,0 | 1,6 | 1,1 | 0,1 | 0,0 | 36,1% | 33,3% | — |
| 2WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 7 | 23:43 | 16 | 2,3 | 2,1 | 0,9 | 0,4 | 0,1 | 15,2% | 7,7% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






