Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 96 min | 24:00 |
| Punkty | 29 | 7,3 |
| Zbiórki | 9 | 2,3 |
| — w ataku | 1 | 0,3 |
| — w obronie | 8 | 2,0 |
| Asysty | 5 | 1,3 |
| Przechwyty | 6 | 1,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 5 | 1,3 |
| Przewinienia | 3 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 23 | 5,8 |
- 34,5%FG10 z 29 z gry
- 54,5%3P6 z 11 za trzy
- 60,0%FT3 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 10 | 29 | 34,5% |
| Rzuty za dwa | 4 | 18 | 22,2% |
| Rzuty za trzy | 6 | 11 | 54,5% |
| Rzuty wolne | 3 | 5 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach HOMIES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 kwi 2025 | Z71 : 46 | 22:13 | 14 | 1 | 2 | |
| 13 kwi 2025 | Z62 : 54 | 13:43 | 3 | 0 | 0 | |
| 22 mar 2025 | Z67 : 57 | 17:48 | 9 | 2 | 3 | |
| 22 lut 2025 | P47 : 62 | 42:17 | 3 | 6 | 0 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 55 meczów · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 4 | 36:26 | 33 | 8,3 | 2,3 | 1,5 | 0,3 | 0,3 | 26,8% | 20,0% | 71,4% |
| 9WBA3. Liga | FC CHWYTAKI | 2 | 20:24 | 21 | 10,5 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | 50,0% | 100,0% |
| 8WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 9 | 29:58 | 55 | 6,1 | 1,7 | 1,4 | 0,6 | 0,0 | 23,2% | 16,9% | 20,0% |
| 6WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 35:39 | 80 | 10,0 | 3,1 | 1,1 | 0,9 | 0,0 | 25,5% | 18,2% | 51,9% |
| 6WBA2. Liga | HOMIES | 4 | 24:00 | 29 | 7,3 | 2,3 | 1,3 | 1,5 | 0,0 | 34,5% | 54,5% | 60,0% |
| 5WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 27:05 | 45 | 5,6 | 2,9 | 1,1 | 0,6 | 0,1 | 26,1% | 20,5% | 0,0% |
| 2WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 11 | 24:31 | 72 | 6,5 | 1,2 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 34,9% | 22,9% | 40,0% |
| 1WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 9 | 18:44 | 39 | 4,3 | 1,4 | 0,6 | 0,3 | 0,0 | 23,7% | 29,0% | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






