Ostatni mecz
Brak rozegranego meczu.
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 0 min | 0:00 |
| Punkty | 0 | 0,0 |
| Zbiórki | 0 | 0,0 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 0 | 0,0 |
| Asysty | 0 | 0,0 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 0 | 0,0 |
| Przewinienia | 0 | 0,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 0 | 0,0 |
| Ocena (EFF) | 0 | 0,0 |
- —FGani jednej próby z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 0 | 0 | — |
| Rzuty za dwa | 0 | 0 | — |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach POLIBUDA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 cze 2022 | P68 : 68 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
1 mecz, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 80 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 12 | 35:49 | 77 | 6,4 | 5,3 | 5,4 | 1,2 | 0,0 | 39,5% | 27,3% | 68,8% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 12 | 39:06 | 86 | 7,2 | 4,8 | 5,5 | 1,6 | 0,0 | 39,5% | 18,2% | 88,0% |
| 4WBA1. Liga | POLIBUDA | 12 | 38:37 | 126 | 10,5 | 4,8 | 5,1 | 1,4 | 0,2 | 49,0% | 18,2% | 84,6% |
| 3WBA1. Liga | POLIBUDA | 12 | 39:04 | 100 | 8,3 | 5,0 | 6,3 | 1,3 | 0,1 | 46,5% | 31,6% | 77,8% |
| 2WBA1. Liga | POLIBUDA | 11 | 42:09 | 131 | 11,9 | 4,0 | 5,4 | 1,2 | 0,0 | 47,1% | 41,0% | 81,0% |
| 1WBA1. Liga | POLIBUDA | 10 | 36:11 | 106 | 10,6 | 5,2 | 3,7 | 1,2 | 0,3 | 49,4% | 40,0% | 94,7% |
| UNBA 501. Liga | POLIBUDA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | POLIBUDA | 10 | 35:26 | 114 | 11,4 | 5,0 | 6,3 | 0,8 | 0,2 | 55,6% | 15,8% | 84,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






