RadoslawSalacinski
40NIE DAJ ZA TRZY1. Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2020–2026
- 41 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 11pktw 8 meczach
- 1,4pktna mecz
- 2,5zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 211 min | 26:22 |
| Punkty | 11 | 1,4 |
| Zbiórki | 20 | 2,5 |
| — w ataku | 5 | 0,6 |
| — w obronie | 15 | 1,9 |
| Asysty | 8 | 1,0 |
| Przechwyty | 1 | 0,1 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 10 | 1,3 |
| Przewinienia | 11 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 5 | 0,6 |
- 20,0%FG5 z 25 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- 16,7%FT1 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 5 | 25 | 20,0% |
| Rzuty za dwa | 5 | 23 | 21,7% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 1 | 6 | 16,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach NIE DAJ ZA TRZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 lut 2022 | P48 : 107 | 48:00 | 4 | 6 | 0 | |
| 23 sty 2022 | P55 : 112 | 35:49 | 2 | 4 | 1 | |
| 5 gru 2021 | Z61 : 55 | 18:04 | 0 | 1 | 1 | |
| 28 lis 2021 | P66 : 88 | 22:37 | 2 | 2 | 1 | |
| 21 lis 2021 | Z54 : 48 | 21:51 | 0 | 1 | 2 | |
| 24 paź 2021 | P72 : 96 | 22:37 | 0 | 1 | 2 | |
| 17 paź 2021 | P84 : 117 | 21:04 | 1 | 3 | 1 | |
| 3 paź 2021 | Z69 : 64 | 20:53 | 2 | 2 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 41 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 1 | 23:22 | 0 | 0,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 7WBA3. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 5 | 16:59 | 7 | 1,4 | 2,2 | 0,4 | 0,0 | 0,0 | 16,7% | 0,0% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 7 | 24:14 | 23 | 3,3 | 4,0 | 0,7 | 0,3 | 0,0 | 42,3% | 0,0% | 14,3% |
| 5WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 7 | 25:55 | 21 | 3,0 | 4,0 | 1,3 | 0,1 | 0,3 | 22,9% | 0,0% | 50,0% |
| 5WBABaraże | NIE DAJ ZA TRZY | 1 | 44:16 | 1 | 1,0 | 12,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | 50,0% |
| 1WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 5 | 19:18 | 1 | 0,2 | 2,2 | 0,2 | 0,0 | 0,2 | 0,0% | — | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 2 | 28:45 | 4 | 2,0 | 5,5 | 2,5 | 0,0 | 0,0 | 18,2% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 8 | 26:22 | 11 | 1,4 | 2,5 | 1,0 | 0,1 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | 16,7% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 5 | 28:08 | 14 | 2,8 | 5,6 | 1,2 | 1,0 | 0,4 | 30,4% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






