RadoslawSienkiewicz
11MOOSES
- 2021–2026
- 31 meczów
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 361pktw karierze
- 11,6pktna mecz
- 8,1zbna mecz
- 1,7astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1116 min | 35:59 |
| Punkty | 361 | 11,6 |
| Zbiórki | 252 | 8,1 |
| — w ataku | 77 | 2,5 |
| — w obronie | 175 | 5,6 |
| Asysty | 53 | 1,7 |
| Przechwyty | 37 | 1,2 |
| Bloki | 57 | 1,8 |
| Straty | 53 | 1,7 |
| Przewinienia | 56 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 66 | 2,1 |
| Ocena (EFF) | 507 | 16,4 |
- 46,7%FG151 z 323 z gry
- 75,0%3P6 z 8 za trzy
- 65,4%FT53 z 81 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 151 | 323 | 46,7% |
| Rzuty za dwa | 145 | 315 | 46,0% |
| Rzuty za trzy | 6 | 8 | 75,0% |
| Rzuty wolne | 53 | 81 | 65,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | MOOSES | 4 | 35:50 | 14 | 3,5 | 8,0 | 2,3 | 1,3 | 1,0 | 26,9% | — | — |
| 8WBA2. Liga | MOOSES | 4 | 31:47 | 37 | 9,3 | 6,5 | 2,8 | 1,0 | 1,5 | 56,3% | — | 25,0% |
| 7WBA2. Liga | MOOSES | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA2. Liga | MOOSES | 4 | 37:54 | 54 | 13,5 | 8,5 | 1,0 | 0,3 | 2,5 | 42,3% | — | 66,7% |
| 2WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 2 | 34:18 | 14 | 7,0 | 9,0 | 3,0 | 1,5 | 1,0 | 38,5% | — | 66,7% |
| 1WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 7 | 32:37 | 101 | 14,4 | 5,3 | 0,9 | 1,0 | 1,0 | 48,2% | 71,4% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | THUNDER FALCONS | 4 | 43:50 | 60 | 15,0 | 11,8 | 2,0 | 1,8 | 2,3 | 56,3% | 100,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | THUNDER FALCONS | 5 | 44:15 | 81 | 16,2 | 11,6 | 1,8 | 2,0 | 3,8 | 46,4% | — | 77,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






