RadoslawSienkiewicz
11THUNDER FALCONS2/3 Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2021–2026
- 31 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 81pktw 5 meczach
- 16,2pktna mecz
- 11,6zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 221 min | 44:15 |
| Punkty | 81 | 16,2 |
| Zbiórki | 58 | 11,6 |
| — w ataku | 15 | 3,0 |
| — w obronie | 43 | 8,6 |
| Asysty | 9 | 1,8 |
| Przechwyty | 10 | 2,0 |
| Bloki | 19 | 3,8 |
| Straty | 10 | 2,0 |
| Przewinienia | 6 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 20 | 4,0 |
| Ocena (EFF) | 125 | 25,0 |
- 46,4%FG32 z 69 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 77,3%FT17 z 22 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 32 | 69 | 46,4% |
| Rzuty za dwa | 32 | 69 | 46,4% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 17 | 22 | 77,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2/3 Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach THUNDER FALCONS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 paź 2021 | P52 : 63 | 48:00 | 15 | 10 | 0 | |
| 17 paź 2021 | Z74 : 67 | 42:45 | 21 | 13 | 0 | |
| 10 paź 2021 | P55 : 72 | 48:00 | 20 | 16 | 5 | |
| 3 paź 2021 | P60 : 73 | 45:40 | 16 | 13 | 3 | |
| 26 wrz 2021 | P50 : 83 | 36:52 | 9 | 6 | 1 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 31 meczów · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | MOOSES | 4 | 35:50 | 14 | 3,5 | 8,0 | 2,3 | 1,3 | 1,0 | 26,9% | — | — |
| 8WBA2. Liga | MOOSES | 4 | 31:47 | 37 | 9,3 | 6,5 | 2,8 | 1,0 | 1,5 | 56,3% | — | 25,0% |
| 7WBA2. Liga | MOOSES | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA2. Liga | MOOSES | 4 | 37:54 | 54 | 13,5 | 8,5 | 1,0 | 0,3 | 2,5 | 42,3% | — | 66,7% |
| 2WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 2 | 34:18 | 14 | 7,0 | 9,0 | 3,0 | 1,5 | 1,0 | 38,5% | — | 66,7% |
| 1WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 7 | 32:37 | 101 | 14,4 | 5,3 | 0,9 | 1,0 | 1,0 | 48,2% | 71,4% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | THUNDER FALCONS | 4 | 43:50 | 60 | 15,0 | 11,8 | 2,0 | 1,8 | 2,3 | 56,3% | 100,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | THUNDER FALCONS | 5 | 44:15 | 81 | 16,2 | 11,6 | 1,8 | 2,0 | 3,8 | 46,4% | — | 77,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






