RadoslawSzeller
- 2021–2026
- 47 meczów
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 504pktw karierze
- 10,7pktna mecz
- 7,0zbna mecz
- 3,0astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1766 min | 37:34 |
| Punkty | 504 | 10,7 |
| Zbiórki | 331 | 7,0 |
| — w ataku | 95 | 2,0 |
| — w obronie | 236 | 5,0 |
| Asysty | 143 | 3,0 |
| Przechwyty | 99 | 2,1 |
| Bloki | 34 | 0,7 |
| Straty | 103 | 2,2 |
| Przewinienia | 105 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 144 | 3,1 |
| Ocena (EFF) | 680 | 14,5 |
- 40,9%FG186 z 455 z gry
- 19,8%3P23 z 116 za trzy
- 64,9%FT109 z 168 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 186 | 455 | 40,9% |
| Rzuty za dwa | 163 | 339 | 48,1% |
| Rzuty za trzy | 23 | 116 | 19,8% |
| Rzuty wolne | 109 | 168 | 64,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 1 | 20:33 | 2 | 2,0 | 4,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| 4WBA1. Liga | BANKSTERS | 2 | 30:15 | 11 | 5,5 | 7,5 | 2,5 | 1,5 | 0,0 | 41,7% | 33,3% | 0,0% |
| 3WBA1. Liga | BANKSTERS | 8 | 34:20 | 70 | 8,8 | 8,0 | 3,9 | 2,8 | 1,0 | 43,1% | 28,6% | 66,7% |
| 2WBA2. Liga | BANKSTERS | 7 | 40:51 | 93 | 13,3 | 6,1 | 4,1 | 2,0 | 0,6 | 51,6% | 23,8% | 84,6% |
| 2WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 43:34 | 12 | 12,0 | 8,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 30,8% | 0,0% | 100,0% |
| 1WBA2. Liga | BANKSTERS | 9 | 44:32 | 114 | 12,7 | 7,1 | 3,3 | 3,2 | 1,3 | 45,1% | 17,4% | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | BANKSTERS | 10 | 37:35 | 119 | 11,9 | 8,3 | 2,4 | 1,8 | 0,3 | 36,9% | 13,3% | 73,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | BANKSTERS | 5 | 35:41 | 57 | 11,4 | 6,8 | 2,2 | 1,2 | 0,8 | 37,7% | 40,0% | 65,2% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | BANKSTERS | 3 | 41:47 | 26 | 8,7 | 5,3 | 4,0 | 1,3 | 1,0 | 25,0% | 12,5% | 47,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






