Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 178 min | 35:41 |
| Punkty | 57 | 11,4 |
| Zbiórki | 34 | 6,8 |
| — w ataku | 6 | 1,2 |
| — w obronie | 28 | 5,6 |
| Asysty | 11 | 2,2 |
| Przechwyty | 6 | 1,2 |
| Bloki | 4 | 0,8 |
| Straty | 12 | 2,4 |
| Przewinienia | 13 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 18 | 3,6 |
| Ocena (EFF) | 59 | 11,8 |
- 37,7%FG20 z 53 z gry
- 40,0%3P2 z 5 za trzy
- 65,2%FT15 z 23 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 20 | 53 | 37,7% |
| Rzuty za dwa | 18 | 48 | 37,5% |
| Rzuty za trzy | 2 | 5 | 40,0% |
| Rzuty wolne | 15 | 23 | 65,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach BANKSTERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 lut 2022 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 sty 2022 | P55 : 68 | 45:31 | 17 | 5 | 2 | |
| 16 sty 2022 | P60 : 65 | 39:40 | 9 | 4 | 2 | |
| 28 lis 2021 | Z55 : 49 | 45:13 | 9 | 9 | 2 | |
| 14 lis 2021 | P78 : 87 | 48:00 | 22 | 16 | 5 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 47 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 1 | 20:33 | 2 | 2,0 | 4,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| 4WBA1. Liga | BANKSTERS | 2 | 30:15 | 11 | 5,5 | 7,5 | 2,5 | 1,5 | 0,0 | 41,7% | 33,3% | 0,0% |
| 3WBA1. Liga | BANKSTERS | 8 | 34:20 | 70 | 8,8 | 8,0 | 3,9 | 2,8 | 1,0 | 43,1% | 28,6% | 66,7% |
| 2WBA2. Liga | BANKSTERS | 7 | 40:51 | 93 | 13,3 | 6,1 | 4,1 | 2,0 | 0,6 | 51,6% | 23,8% | 84,6% |
| 2WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 43:34 | 12 | 12,0 | 8,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 30,8% | 0,0% | 100,0% |
| 1WBA2. Liga | BANKSTERS | 9 | 44:32 | 114 | 12,7 | 7,1 | 3,3 | 3,2 | 1,3 | 45,1% | 17,4% | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | BANKSTERS | 10 | 37:35 | 119 | 11,9 | 8,3 | 2,4 | 1,8 | 0,3 | 36,9% | 13,3% | 73,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | BANKSTERS | 5 | 35:41 | 57 | 11,4 | 6,8 | 2,2 | 1,2 | 0,8 | 37,7% | 40,0% | 65,2% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | BANKSTERS | 3 | 41:47 | 26 | 8,7 | 5,3 | 4,0 | 1,3 | 1,0 | 25,0% | 12,5% | 47,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






