RafałDej
1MM PROBASKET1. Liga · UNBA 50
- 2021–2023
- 43 mecze w karierze
- 4 sezony
- 3 drużyny
- 100pktw 9 meczach
- 11,1pktna mecz
- 6,9zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 339 min | 37:43 |
| Punkty | 100 | 11,1 |
| Zbiórki | 62 | 6,9 |
| — w ataku | 17 | 1,9 |
| — w obronie | 45 | 5,0 |
| Asysty | 17 | 1,9 |
| Przechwyty | 2 | 0,2 |
| Bloki | 5 | 0,6 |
| Straty | 15 | 1,7 |
| Przewinienia | 13 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 109 | 12,1 |
- 43,5%FG40 z 92 z gry
- 22,6%3P7 z 31 za trzy
- 56,5%FT13 z 23 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 40 | 92 | 43,5% |
| Rzuty za dwa | 33 | 61 | 54,1% |
| Rzuty za trzy | 7 | 31 | 22,6% |
| Rzuty wolne | 13 | 23 | 56,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach MM PROBASKET. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 cze 2022 | P64 : 74 | 29:22 | 4 | 4 | 0 | |
| 4 cze 2022 | P64 : 81 | 43:06 | 12 | 8 | 2 | |
| 29 maj 2022 | P71 : 92 | 20:43 | 5 | 5 | 0 | |
| 15 maj 2022 | P59 : 91 | 31:37 | 8 | 2 | 2 | |
| 8 maj 2022 | Z63 : 56 | 41:52 | 22 | 10 | 1 | |
| 24 kwi 2022 | P60 : 77 | 47:51 | 12 | 5 | 4 | |
| 3 kwi 2022 | Z56 : 47 | 38:16 | 13 | 7 | 3 | |
| 27 mar 2022 | Z73 : 72 | 43:53 | 18 | 7 | 1 | |
| 6 mar 2022 | P76 : 79 | 42:49 | 6 | 14 | 4 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2023 · 43 mecze · 4 sezony · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA1. Liga | NTL | 7 | 25:28 | 50 | 7,1 | 3,3 | 1,6 | 0,7 | 0,1 | 42,9% | 0,0% | 87,5% |
| 1WBA1. Liga | NTL | 9 | 28:49 | 67 | 7,4 | 4,4 | 0,9 | 0,7 | 0,2 | 43,6% | 0,0% | 73,1% |
| 1WBA2. Liga | SAHEL | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| UNBA 501. Liga | MM PROBASKET | 9 | 37:43 | 100 | 11,1 | 6,9 | 1,9 | 0,2 | 0,6 | 43,5% | 22,6% | 56,5% |
| UNBA 501. Liga | SAHEL | 1 | 48:00 | 19 | 19,0 | 14,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 57,1% | 0,0% | 75,0% |
| UNBA 502. Liga | SAHEL | 3 | 39:24 | 36 | 12,0 | 12,3 | 1,7 | 0,7 | 0,7 | 50,0% | 20,0% | 42,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | MM PROBASKET | 9 | 34:20 | 49 | 5,4 | 6,8 | 1,0 | 1,1 | 0,6 | 27,6% | 0,0% | 51,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | SAHEL | 4 | 38:00 | 48 | 12,0 | 7,5 | 1,5 | 0,8 | 0,3 | 52,8% | 42,9% | 70,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






