Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 178 min | 25:28 |
| Punkty | 50 | 7,1 |
| Zbiórki | 23 | 3,3 |
| — w ataku | 5 | 0,7 |
| — w obronie | 18 | 2,6 |
| Asysty | 11 | 1,6 |
| Przechwyty | 5 | 0,7 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 5 | 0,7 |
| Przewinienia | 4 | 0,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 59 | 8,4 |
- 42,9%FG18 z 42 z gry
- 0,0%3P0 z 4 za trzy
- 87,5%FT14 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 18 | 42 | 42,9% |
| Rzuty za dwa | 18 | 38 | 47,4% |
| Rzuty za trzy | 0 | 4 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 14 | 16 | 87,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (2WBA) w barwach NTL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 maj 2023 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 maj 2023 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 maj 2023 | P52 : 70 | 39:36 | 14 | 3 | 2 | |
| 23 kwi 2023 | Z85 : 46 | 38:49 | 14 | 7 | 3 | |
| 19 mar 2023 | Z74 : 60 | 35:07 | 6 | 6 | 2 | |
| 12 mar 2023 | P51 : 71 | 37:04 | 9 | 5 | 1 | |
| 5 lut 2023 | P56 : 67 | 27:43 | 7 | 2 | 3 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2023 · 43 mecze · 4 sezony · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA1. Liga | NTL | 7 | 25:28 | 50 | 7,1 | 3,3 | 1,6 | 0,7 | 0,1 | 42,9% | 0,0% | 87,5% |
| 1WBA1. Liga | NTL | 9 | 28:49 | 67 | 7,4 | 4,4 | 0,9 | 0,7 | 0,2 | 43,6% | 0,0% | 73,1% |
| 1WBA2. Liga | SAHEL | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| UNBA 501. Liga | MM PROBASKET | 9 | 37:43 | 100 | 11,1 | 6,9 | 1,9 | 0,2 | 0,6 | 43,5% | 22,6% | 56,5% |
| UNBA 501. Liga | SAHEL | 1 | 48:00 | 19 | 19,0 | 14,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 57,1% | 0,0% | 75,0% |
| UNBA 502. Liga | SAHEL | 3 | 39:24 | 36 | 12,0 | 12,3 | 1,7 | 0,7 | 0,7 | 50,0% | 20,0% | 42,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | MM PROBASKET | 9 | 34:20 | 49 | 5,4 | 6,8 | 1,0 | 1,1 | 0,6 | 27,6% | 0,0% | 51,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | SAHEL | 4 | 38:00 | 48 | 12,0 | 7,5 | 1,5 | 0,8 | 0,3 | 52,8% | 42,9% | 70,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






