RafalJozwiak
24BC LITUANICA2. Liga · 3WBA
- 2021–2024
- 31 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 54pktw 11 meczach
- 4,9pktna mecz
- 2,7zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 221 min | 20:05 |
| Punkty | 54 | 4,9 |
| Zbiórki | 30 | 2,7 |
| — w ataku | 8 | 0,7 |
| — w obronie | 22 | 2,0 |
| Asysty | 14 | 1,3 |
| Przechwyty | 10 | 0,9 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 12 | 1,1 |
| Przewinienia | 15 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 61 | 5,5 |
- 38,2%FG21 z 55 z gry
- 7,7%3P1 z 13 za trzy
- 78,6%FT11 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 55 | 38,2% |
| Rzuty za dwa | 20 | 42 | 47,6% |
| Rzuty za trzy | 1 | 13 | 7,7% |
| Rzuty wolne | 11 | 14 | 78,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach BC LITUANICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 gru 2023 | Z66 : 49 | 19:21 | 4 | 6 | 1 | |
| 10 gru 2023 | Z69 : 51 | 20:23 | 3 | 1 | 1 | |
| 19 lis 2023 | Z59 : 54 | 25:07 | 4 | 3 | 2 | |
| 11 lis 2023 | Z58 : 49 | 20:55 | 2 | 5 | 1 | |
| 4 lis 2023 | Z62 : 44 | 19:40 | 3 | 3 | 2 | |
| 29 paź 2023 | Z56 : 49 | 21:08 | 6 | 3 | 3 | |
| 21 paź 2023 | Z68 : 53 | 16:33 | 14 | 2 | 0 | |
| 14 paź 2023 | Z81 : 51 | 24:07 | 6 | 0 | 3 | |
| 7 paź 2023 | Z56 : 53 | 12:22 | 4 | 3 | 1 | |
| 30 wrz 2023 | P43 : 56 | 20:46 | 6 | 1 | 0 | |
| 23 wrz 2023 | Z68 : 48 | 20:34 | 2 | 3 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 31 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA1. Liga | BC LITUANICA | 4 | 14:37 | 9 | 2,3 | 2,0 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 44,4% | 33,3% | — |
| 3WBA2. Liga | BC LITUANICA | 11 | 20:05 | 54 | 4,9 | 2,7 | 1,3 | 0,9 | 0,2 | 38,2% | 7,7% | 78,6% |
| 1WBA2. Liga | BC LITUANICA | 7 | 21:05 | 43 | 6,1 | 2,3 | 1,1 | 1,0 | 0,0 | 45,2% | 33,3% | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | BC LITUANICA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BC LITUANICA | 8 | 23:15 | 47 | 5,9 | 3,1 | 1,1 | 1,4 | 0,0 | 30,8% | 23,5% | 30,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






