RafałKaźmierowski
- 2022–2023
- 42 mecze
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 221pktw karierze
- 5,3pktna mecz
- 4,7zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1084 min | 25:49 |
| Punkty | 221 | 5,3 |
| Zbiórki | 197 | 4,7 |
| — w ataku | 63 | 1,5 |
| — w obronie | 134 | 3,2 |
| Asysty | 52 | 1,2 |
| Przechwyty | 24 | 0,6 |
| Bloki | 19 | 0,5 |
| Straty | 23 | 0,5 |
| Przewinienia | 69 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 33 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 326 | 7,8 |
- 37,7%FG84 z 223 z gry
- 26,0%3P27 z 104 za trzy
- 51,0%FT26 z 51 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 84 | 223 | 37,7% |
| Rzuty za dwa | 57 | 119 | 47,9% |
| Rzuty za trzy | 27 | 104 | 26,0% |
| Rzuty wolne | 26 | 51 | 51,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3WBA2. Liga | MM PROBASKET | 10 | 23:41 | 42 | 4,2 | 3,6 | 1,3 | 0,8 | 0,3 | 43,9% | 21,4% | 60,0% |
| 2WBA2. Liga | LITERY | 8 | 25:00 | 19 | 2,4 | 3,0 | 1,1 | 0,4 | 0,1 | 27,6% | 6,3% | 40,0% |
| 1WBA3. Liga | LITERY | 12 | 25:44 | 61 | 5,1 | 5,8 | 1,0 | 0,6 | 0,8 | 38,6% | 26,7% | 56,5% |
| 1WBABaraże | LITERY | 1 | 36:36 | 21 | 21,0 | 12,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 56,3% | 37,5% | 0,0% |
| UNBA 501. Liga | MM PROBASKET | 11 | 27:29 | 78 | 7,1 | 5,1 | 1,5 | 0,5 | 0,4 | 33,8% | 31,4% | 47,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






