RafałKaźmierowski
21MM PROBASKET1. Liga · UNBA 50
- 2022–2023
- 42 mecze w karierze
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 78pktw 11 meczach
- 7,1pktna mecz
- 5,1zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 302 min | 27:29 |
| Punkty | 78 | 7,1 |
| Zbiórki | 56 | 5,1 |
| — w ataku | 16 | 1,5 |
| — w obronie | 40 | 3,6 |
| Asysty | 16 | 1,5 |
| Przechwyty | 6 | 0,5 |
| Bloki | 4 | 0,4 |
| Straty | 5 | 0,5 |
| Przewinienia | 17 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 93 | 8,5 |
- 33,8%FG27 z 80 z gry
- 31,4%3P16 z 51 za trzy
- 47,1%FT8 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 27 | 80 | 33,8% |
| Rzuty za dwa | 11 | 29 | 37,9% |
| Rzuty za trzy | 16 | 51 | 31,4% |
| Rzuty wolne | 8 | 17 | 47,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach MM PROBASKET. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 cze 2022 | P64 : 74 | 15:01 | 0 | 3 | 1 | |
| 4 cze 2022 | P64 : 81 | 27:04 | 10 | 5 | 3 | |
| 29 maj 2022 | P71 : 92 | 17:58 | 4 | 1 | 0 | |
| 22 maj 2022 | Z79 : 75 | 48:00 | 23 | 12 | 2 | |
| 15 maj 2022 | P59 : 91 | 25:11 | 3 | 4 | 1 | |
| 8 maj 2022 | Z63 : 56 | 27:43 | 3 | 3 | 0 | |
| 24 kwi 2022 | P60 : 77 | 23:41 | 8 | 4 | 2 | |
| 3 kwi 2022 | Z56 : 47 | 20:48 | 1 | 4 | 2 | |
| 27 mar 2022 | Z73 : 72 | 31:25 | 6 | 7 | 3 | |
| 13 mar 2022 | P59 : 78 | 40:52 | 9 | 8 | 1 | |
| 6 mar 2022 | P76 : 79 | 24:40 | 11 | 5 | 1 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2023 · 42 mecze · 4 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3WBA2. Liga | MM PROBASKET | 10 | 23:41 | 42 | 4,2 | 3,6 | 1,3 | 0,8 | 0,3 | 43,9% | 21,4% | 60,0% |
| 2WBA2. Liga | LITERY | 8 | 25:00 | 19 | 2,4 | 3,0 | 1,1 | 0,4 | 0,1 | 27,6% | 6,3% | 40,0% |
| 1WBA3. Liga | LITERY | 12 | 25:44 | 61 | 5,1 | 5,8 | 1,0 | 0,6 | 0,8 | 38,6% | 26,7% | 56,5% |
| 1WBABaraże | LITERY | 1 | 36:36 | 21 | 21,0 | 12,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 56,3% | 37,5% | 0,0% |
| UNBA 501. Liga | MM PROBASKET | 11 | 27:29 | 78 | 7,1 | 5,1 | 1,5 | 0,5 | 0,4 | 33,8% | 31,4% | 47,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






