RafalKomorowski
22TEKOproTagomago.pl Cup Amator 2021 · Tagomago.pl Cup Amator 2021
- 2020–2025
- 78 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 1 drużyna
- 41pktw 5 meczach
- 8,2pktna mecz
- 5,8zbna mecz
- 2,4astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 43,6%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 43,8%
- 43,6%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 41,8%
- 87,2%Udział trójek w rzutach z gryliga: 34,2%
Średnia ligi to średnia z 98 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Tagomago.pl Cup Amator 2021 (Tagomago.pl Cup Amator 2021); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 20najwięcej punktówz SAHEL, 13 cze 2021
- 10najwięcej zbiórekz SAHEL, 13 cze 2021
- 6najwięcej asystz Psychobasket Warszawa, 5 cze 2021
- 23najlepszy mecz (EFF)20 pkt, 10 zb, 4 as — z SAHEL, 13 cze 2021
- 11 mecz z 20+ pktz 4 rozegranych
- 1double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2020–2025 · 78 meczów · 9 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2556 min | 32:46 |
| Punkty | 483 | 6,2 |
| Zbiórki | 282 | 3,6 |
| — w ataku | 43 | 0,6 |
| — w obronie | 239 | 3,1 |
| Asysty | 158 | 2,0 |
| Przechwyty | 80 | 1,0 |
| Bloki | 7 | 0,1 |
| Straty | 141 | 1,8 |
| Przewinienia | 156 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 33 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 342 | 4,4 |
- 24,6%FG171 z 694 z gry
- 23,1%3P134 z 581 za trzy
- 63,6%FT7 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 171 | 694 | 24,6% |
| Rzuty za dwa | 37 | 113 | 32,7% |
| Rzuty za trzy | 134 | 581 | 23,1% |
| Rzuty wolne | 7 | 11 | 63,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asyst2 razy · ostatnio z CROSS JEANS LIT, 11 lis 2023
- Mecz 4+ trójki5 razy · ostatnio z YOUNG OLD TEAM ONE, 1 cze 2025
- Double-double2 razy · ostatnio z OBRONCY Z TOBRUKU, 14 gru 2024
- 100 punktówpunktów w karierze: 483
- 50 meczówrozegranych meczów: 73
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 9
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
OBRONCY Z TOBRUKU14 gru 202424pkt11zb3as29eff
WARSAW GREEN GOOSE6 mar 202224pkt8zb4as26eff
SAHEL13 cze 202120pkt10zb4as23eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






