RafalKowalski
32CROSS JEANS LIT3. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 87 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 2 drużyny
- 38pktw 8 meczach
- 4,8pktna mecz
- 3,9zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 186 min | 23:16 |
| Punkty | 38 | 4,8 |
| Zbiórki | 31 | 3,9 |
| — w ataku | 10 | 1,3 |
| — w obronie | 21 | 2,6 |
| Asysty | 8 | 1,0 |
| Przechwyty | 5 | 0,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 20 | 2,5 |
| Przewinienia | 4 | 0,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 45 | 5,6 |
- 56,0%FG14 z 25 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 62,5%FT10 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 14 | 25 | 56,0% |
| Rzuty za dwa | 14 | 25 | 56,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 10 | 16 | 62,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach CROSS JEANS LIT. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 maj 2026 | P52 : 66 | 32:28 | 10 | 8 | 3 | |
| 25 kwi 2026 | P38 : 73 | 18:53 | 3 | 2 | 1 | |
| 18 kwi 2026 | P58 : 78 | 19:11 | 2 | 3 | 1 | |
| 22 mar 2026 | Z59 : 49 | 28:13 | 2 | 5 | 0 | |
| 8 mar 2026 | P49 : 55 | 21:22 | 4 | 4 | 1 | |
| 28 lut 2026 | Z47 : 45 | 18:43 | 2 | 2 | 0 | |
| 22 lut 2026 | Z61 : 50 | 19:37 | 10 | 4 | 2 | |
| 14 lut 2026 | P46 : 59 | 27:37 | 5 | 3 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 87 meczów · 10 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | PARTIZANI | 4 | 14:26 | 20 | 5,0 | 2,3 | 1,0 | 0,5 | 0,3 | 47,1% | 0,0% | 100,0% |
| 8WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 23:16 | 38 | 4,8 | 3,9 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 56,0% | — | 62,5% |
| 7WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 23:10 | 64 | 8,0 | 7,9 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | 50,0% | 100,0% | 65,2% |
| 6WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 31:59 | 68 | 8,5 | 8,1 | 1,3 | 0,5 | 0,1 | 32,8% | 0,0% | 80,0% |
| 5WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 23:32 | 50 | 6,3 | 6,4 | 0,6 | 0,3 | 0,0 | 43,1% | 0,0% | 60,0% |
| 4WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 10 | 23:12 | 68 | 6,8 | 5,7 | 0,4 | 0,2 | 0,1 | 50,0% | 0,0% | 74,1% |
| 3WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 11 | 24:23 | 66 | 6,0 | 5,0 | 0,9 | 0,3 | 0,1 | 47,5% | 0,0% | 66,7% |
| 2WBA2. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 20:59 | 23 | 2,9 | 4,6 | 0,8 | 0,4 | 0,3 | 31,3% | 0,0% | 60,0% |
| 1WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 11 | 20:06 | 45 | 4,1 | 6,0 | 0,7 | 0,2 | 0,0 | 44,7% | — | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 15:41 | 11 | 1,6 | 2,9 | 0,6 | 0,6 | 0,3 | 36,4% | — | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | CROSS JEANS LIT | 4 | 13:15 | 8 | 2,0 | 2,8 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






